Cudzinec požiadal dojčiacu matku, aby sa „zakryla“ a ona mu dala perfektnú odpoveď…

Cudzinec požiadal dojčiacu matku, aby sa „zakryla“ a ona mu dala perfektnú odpoveď…

24 januára, 2022 0 Od Redakcia

Namiesto verbálnej hádky s ním sa matka troch detí rozhodla prijať jeho dotieravú žiadosť úprimne. Odpoveď dojčiacej mamy na súdeného cudzinca, ktorý ju požiadal, aby sa „zakryla“, sa stala predmetom legiend v diskusii o tom, či by ženy mali otvorene dojčiť alebo praktizovať to na verejnosti. MelanᎥe Dudley dojčila svojho 3-mesačného syna v rohu reštaurácie v Cabo San Lucas, keď k nej pristúpil cudzinec a požiadal ju, aby sa zakryla. Dudley, ktorá bola otočená chrbtom k iným, povedala pre TODAY, že zostala bez slov, keď počula mužovu požiadavku. Namiesto verbálnej hádky s ním, sa matka troch detí rozhodla prijať jeho dotieravú žiadosť a hodila si na hlavu a tvár prikrývku.

„Bola som na dovolenke v Cabo San Lucas so svojou rodinou a jeden muž ma požiadal, aby som sa prikryla,“ povedala texaská mama pre Yahoo LᎥfestyle. „Zvyčajne som dᎥskrétna, ale sedeli sme v zadnej časti reštaurácie.“ Dudley prezradila, že aj keď vždy používala prikrývku na dojčenie, jej dieťatku bolo príliš horúco.

Keď si Dudley spomenula na moment, keď počula mužovu požiadavku a povedala, že bola na chvíľu „ohromená“ a požiadala svojho manžela, aby jej podal prikrývku. „Dala som si to cez hlavu.“ Neviem prečo,“ povedala. To bola len moja odpoveď. Nemala som slov, tak som sa rozhodla, že si namiesto toho zakryjem hlavu.“ Jej manžel odfotil tento moment a neskôr zdieľal s jeho matkou, ktorá to zverejnila na Facebooku. Jedna z jej priateliek, Carol Lockwoodová, zverejnila príspevok na svojej stránke.

„Priateľkinej dcére bolo povedané, aby sa pri kŕmení svojho dieťaťa prikryla a tak to urobila! Nikdy som ju nestretla, ale myslím si, že je úžasná!!!  PS: Aby sme znížili špekulácie: Bol to muž, ktorý ju požiadal aby sa zakryla a nebola to moslimská krajina, v ktorej by musela rešpektovať tradície,“ povedala Lockwoodová.

Dudley, ktorá má tiež 4-ročné dvojičky prezradila, že sa snaží zakryť kedykoľvek keď dojčí na verejnosti. Hoci dojčila svojich starších chlapcov rok, povedala: „Bolo nemožné robiť oboje naraz, keď sme boli vonku, takže som nikdy nemala tento problém. S mojou najmenšou je oveľa ľahšie dojčiť na verejnosti.“ Na základe neuveriteľnej odpovede internetu na fotografiu povedala, že ju to skutočne prekvapilo. Hoci dostala niekoľko negatívnych komentárov, väčšina komentárov – najmä tie od Európanov, ju podporili.

Dodala, že hoci niekoľko ľudí, ktorí vyjadrili nespokojnosť s verejným dojčením navrhovalo, aby dojčila v kúpeľni. Ona sa však s touto Ꭵdeou nestotožnila. „To nie je veľmi hygᎥenᎥcké,“ zdôraznila. Dudley teraz dúfa, že jej príbeh pomôže ostatným dojčiacim mamám. „Podporme ženy, ktoré chcú dojčiť verejne s prikrývkou alebo bez nej,“ povedala. „Chcem povedať, urobte si čo chcete. Nikomu to neubližuje.“

Čo si myslíte o dojčení na verejnosti Vy? Obťažuje Vás to?