Výpočty budúcej matky boli nesprávne a bábätko sa s pomocou polície narodilo na železničnej stanici…

Výpočty budúcej matky boli nesprávne a bábätko sa s pomocou polície narodilo na železničnej stanici…

25 januára, 2022 0 Od Redakcia

Žena porodila dievčatko na železničnej stanici Ishwardi v Pabne s pomocou polície. Incident sa odohral okolo 11.00 h. Dozvedeli sa, že Konika Khatun, manželka Ujjwala Hossaina z oblasti Arambari Bazar v Ishwardi, išla so svojím manželom do domu svojho otca v Rajshahi. Pred odchodom z domu pociťovala miernu bolesť. Ako sa približovali k železnićnej stanici, jej bolesť sa stupňovala.

Neskôr žena s pomocou železničnej polície Ishwardi vytvorila prostredie vhodné na pôrod so sárí strážníčky. Konika tam porodila krásne dievčatko.

„Prvýkrát som sa stala matkou,“ povedala Konika. Ani som si neuvedomila, že prišiel môj čas. Moje výpočty boli nesprávne. Myslela som, že pôjdem do otcovho domu a porodím. Ďakovala Alahovi.

Ujjwal Hossain, matka ženy, povedala, že ráno odišla z domu do domu svojho svokra v Rajshahi s myšlienkou na pôrod v dome svojho otca a prišla na železničnú stanicu Ishwardi. Keď pocítili silné bolesti, informovali železničnú políciu a tí sa pripravili na príchod dieťaťa na stanici. Nakoniec sa policajtom poďakovala.

Rabia Basri Rosy, lekárka na gynekologickej klinike Aklima, uviedla, že matke bola poskytnutá nevyhnutná liečba na základe núdze hneď po príchode do nemocnice. V súčasnosti sú matka aj dcéra zdravé.

Subinšpektor železničnej polície Ishwardi (SI) Nazrul Islam povedal: „Po prijatí správy som poslal dve policajtky, aby im pomohli.“ Poskytli všetky druhy pomoci matke pri pôrode dieťaťa.

 

Prajeme mamičke aj dieťatku veľa zdravia.💕