Dcéra natočila zdravotnú sestru, ktorá sa starala o jej otca. Čo sa nakoniec stalo, je neuveriteľné!

Dcéra natočila zdravotnú sestru, ktorá sa starala o jej otca. Čo sa nakoniec stalo, je neuveriteľné!

26 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Všetci čelíme starobe, ktorá sa bohužiaľ často spája s chorobou. Robert Olson bol celý život veľmi pracovitý človek. Do dôchodku odišiel až vo veku 85 rokov. Žiaľ, onedlho sa začali jeho zdravotné problémy.

Kvôli problémom s dýchaním bol pán Olson hospitalizovaný, kde sa oňho postarala Bronsonova nemocnica v Kalamazoo, Michigan, USA. Lekári mu veľké šance nedávali.

Tam sa o neho starala zdravotná sestra Brenda Buurstra. Medzi Brendou a pánom Olsonom sa vytvorilo zvláštne puto.

Počas jednej z návštev dcéra pána Olsona natočila video, na ktorom môžete vidieť, ako sestrička spieva staršiemu mužovi jeho obľúbenú pieseň „You Light Up My Life“. Táto dojemná nahrávka sa dostala na internet a robí skutočnú senzáciu.

Ukázalo sa, že zdravotná sestra špeciálne vytlačila text piesne, aby mohla svojmu pacientovi zaspievať. Na videu je dokonca vidieť, ako jej pacient spieva so sestričkou.

Keď Brenda zaspievala pánovi Olsonovi, jeho zdravotný stav sa začal zlepšovať a o týždeň neskôr bol prepustený z nemocnice.

Brenda Buurstra je na povolanie skutočná zdravotná sestra, ktorá dokáže pre svojich pacientov urobiť viac, ako sa od nej očakáva. Je skvelé, že sú na svete takí ľudia. 💕