Vzala dcéru zo škôlky domov a takto vyzeral jej chrbát!

Vzala dcéru zo škôlky domov a takto vyzeral jej chrbát!

23 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Každá matka si želá, aby jej dieťa vyrastalo v bezpečí a bolo milované, ale život mimo rodinného hniezda je plný nebezpečenstiev a samotná rodičovská dobrá vôľa vaše dieťa pred všetkými neochráni. Jedna arizonská matka to zažila.

Alice Martinová brala svoju 15-mesačnú dcéru zo škôlky a práve ju chcela prezliecť, keď si všimla, že dieťa má na tele modriny. Rosalynn práve začala chodiť do škôlky. Alica stratila reč, bola strašne nahnevaná a rozplakala sa. Po šoku si uvedomila, že dievčatko má na koži stopy po uhryznutí.

Aj napriek tomu, že škôlka mala dobrú povesť, stala sa takáto udalosť a ona si myslela, že by mala informovať ostatných rodičov o neopatrnosti zamestnancov škôlky.

„Som si istá, že dieťa, ktoré opakovane hryzie, bude plakať a hnevať sa.“ – Alica poznamenala. Preto nechápala, prečo jej dozorcovia nepovedali o tom, čo sa deje. Sťažovala sa na polícii a zdieľala fotografie svojej dcéry. Polícia neskôr zistila, že na tele boli skutočne stopy po uhryznutí, ale napriek rozhorčeniu matky nebol uložený žiadny trest.

„Netuším, koľko minút zostali sami bez toho, aby niekto zasiahol. Možno dokonca ignorovali krik… trvá to dlho, kým padne toľko uhryznutí.“ – Alica povedala.

Škôlka sa k incidentu odmietla vyjadriť s tým, že matka nemá dostatok dôkazov. Hryzenie je u detí vo veku 1 až 3 rokov veľmi časté a hoci rodičia majú z neho obavy, považuje sa za normálne. Môže to byť pre dieťa spôsob, ako objavovať svet, ako si uľaviť od bolesti zubov alebo ako vyjadriť emócie bez zlých úmyslov.

Je veľmi dôležité, aby rodič zistil dôvod hryzenia a prediskutoval s dieťaťom iné spôsoby vyjadrovania emócií.

Ak sa vás tento článok zaujal, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!