„Dieťa tajnej lásky“ Vladimíra Putina obviňované na sociálnych sieťach kvôli invázii na Ukrajinu…

„Dieťa tajnej lásky“ Vladimíra Putina obviňované na sociálnych sieťach kvôli invázii na Ukrajinu…

2 marca, 2022 0 Od Redakcia

Luiz Rozova, 18-ročná študentka z rodného mesta Vladimira Putina v Petrohrade, je údajne tajnou dcérou ruského vodcu a na internete čelila vlne zúrivosti. „Tajná dcéra“ Vladimira Putina je po krvavej invázii Ruska na Ukrajinu trollovaná na sociálnych sieťach. Luiza Rozová, 18, študentka v Petrohrade, je údajne tajnou dcérou moskovského vodcu a bola na internete označovaná za nahnevané správy a vtipy.

Jedna správa znela: „Sedíš v bunkri? Ako potkan?“

Iní ju kritizovali za to, že si užívala drahý životný štýl, zatiaľ čo Putinove činy spôsobujú tisícky úmrtí a nevýslovné utrpenie pre milióny ľudí. Luzia je dcérou upratovačky, z ktorej sa stala multimilionárka Svetlana Krivonogikh (45), ktorá je teraz spolumajiteľkou veľkej ruskej banky. Svetlana vlastní luxusné monacké sídlo v hodnote 3,1 milióna libier a nekomentovala tvrdenia, že jej dcéru splodil Putin.

Ruskej GQ však povedala, že sa „pravdepodobne“ podobá na mladého Vlada.

Putin Luziu nikdy verejne neuznal ako svoju dcéru.

Luiza, ktorá má 84 000 odberateľov, prestala pred piatimi mesiacmi zverejňovať príspevky, čo vyvolalo podozrenie, že jej Putin zapchal ústa. Jej účet však zostáva viditeľný a jeden príspevok na Instagrame 18-ročnej mladej ženy hovorí, že je „dcérou vraha, vojnového zločinca, psychopata a narkomana“. Mnohé príspevky obsahujú ukrajinskú modro-žltú vlajku a jeden nesie odkaz: „Ruský národ musí povstať proti tomuto diktátorovi. Nechceš s ním mať nič spoločné.“

Ale zatiaľ čo mnohí proti nej nadávali, niektorí komentátori ju tiež bránili, pričom jeden povedal: „Nesúďte ju…nie je to jej chyba.“

Ďalší napísal: „Nemôže nič urobiť za to, že má šialeného otca“.

Nevyprovokovaná invázia ruských síl na príkaz prezidenta Vladimira Putina na susednú Ukrajinu vyvolala krviprelievanie a chaos. Vzhľadom na to, že Putinove jednotky ostreľujú mestá po celej Ukrajine a národná armáda sa zaviazala bojovať na život a na smrť pri obrane svojej krajiny, pozorovatelia sa obávajú, že počet obetí bude obrovský.

V nedeľu 27. februára ukrajinský minister zdravotníctva informoval, že od začiatku ruskej invázie bolo zabitých najmenej 352 ukrajinských civilistov a viac ako 1000 bolo zranených. 1. marca Ukrajina tvrdila, že od začiatku invázie zabila 5 710 ruských vojakov. Tieto tvrdenia ešte neboli nezávisle overené, ale tím monitorujúci ľudské práva z OSN potvrdil viac ako 500 civilných obetí na Ukrajine. Podľa utorkovej správy OSN zahynulo najmenej 136 ľudí vrátane 13 detí.

Bacheletová na úvodnom zasadnutí Rady pre ľudské práva v Ženeve predtým povedala: „Väčšina týchto civilistov bola zabitá výbušnými zbraňami so širokou oblasťou dopadu, vrátane ostreľovania z ťažkého delostrelectva a viacodpaľovacích raketových systémov a leteckých útokov,“ reálne čísla sú, obávam sa, podstatne vyššie.“

Ďalší povedal: „No tak, chlapci, je to len človek. Nie je vinná.“

Ale komentátor vrátil úder: „Áno, je vinná z pasívnej spoluúčasti. Je to rovnaké ako väčšina Nemcov v období nacizmu.“ Ďalší napísal: „Zavolaj mu – ak ťa miluje… možno ho presvedčíš, aby nezabíjal.“

Luziin instagram ukazuje jej drahý značkový životný štýl, ktorý nahneval mnohých komentujúcich

Jeden napísal: „Prestaňte písať, že je nevinná. Je to dcéra toho diabla! Mohla by aspoň ukázať a nesúhlasiť s tým, čo robí jej otec, nejako ho ovplyvniť. “Putin obyčajným ľuďom nepraje, ale možno pre neho jeho dcéra stále niečo znamená. „Ostáva ticho, pretože vie, že ak povie ockovi jedno zlé slovo, odstrihne sa od veľkých peňazí, bytov a drahých vecí.

„Bohužiaľ, sú dôležité veci.“ Zrejme sú pre ňu kabelky a vily dôležitejšie ako ľudský život.“

Putin má s bývalou manželkou Ľudmilou, bývalou prvou dámou Kremľa, dve dcéry.

Rovnako ani jedna z nich – doktorka Maria Vorontsová, 36, genetička a Kateřina Tikhonova, 35, tanečnica, z ktorej sa stala matematička, sa k vojne nevyjadrili.

Dnešné správy naznačujú, že Putin nariadil svojej rodine, aby sa ukryla v luxusnom hi-tech bunkri na Sibíri.

Troll, ktorý mal podozrenie, že sa môže nachádzať v stredomorskej studni jej matky, povedal: „Zatiaľ čo sa ty flákaš v Monaku, ľudia tvojej generácie zomierajú na Ukrajine kvôli tvojmu otcovi.