Dieťa v aute vždy zvracalo. Keď sa rodičia pozreli na autosedačku, neverili vlastným očiam!

Dieťa v aute vždy zvracalo. Keď sa rodičia pozreli na autosedačku, neverili vlastným očiam!

18 mája, 2023 0 Od Redakcia

18-mesačný chlapec zvracal v aute, keď išli na výlet. Rodičia nevedeli, čo to spôsobuje, ale keď to zistili, boli zhrození!
Rodičia si mysleli, že ich chlapček trpí nejakou chorobou z auta. Vzali svoje dieťa k lekárovi, aby mu pomohol alebo povedal, čo s tým môže urobiť.

Lekár uviedol, že chlapec je príliš mladý na to, aby sa dal liečiť. Matka sa jednoducho zmierila s tým, že s tým budú musieť žiť. Jedného dňa dali Maxa do autosedačky bez trička, ale to, čo zažili po tom, ako ho vytiahli, bolo šokujúce. Na Maxovej chrbtici sa objavila červená škvrna. Nicole a Nigel skontrolovali sedadlo a pod látkou našli tvrdý plastový hrot.

Pri každej ceste mal chlapec v chrbtici zabodnutý hrot. Nicole si uvedomila, akú bolesť musel jej syn po celý čas prežívať. Pravdepodobne by na to nikdy neprišli, keby Maxa nedali do autosedačky bez trička. „Akoby sme ho posledné dva roky mučili na každej ceste!“ hovorí matka. Celá rodina citlivo vníma túto udalosť.

Rodičia kontaktovali výrobcu autosedačky a zaobstarali si inú autosedačku. Keď Max začal používať nové sedadlo, nepohodlie prestalo. Odvtedy malý chlapec rád cestuje so svojou rodinou v aute. Spoločnosť sa rodine ospravedlnila a ubezpečila ju, že sa to už nebude opakovať.