Dievčatko sa vrátilo domov s obrovským balíkom peňazí. Je neuveriteľné, čo sa jej podarilo…

Dievčatko sa vrátilo domov s obrovským balíkom peňazí. Je neuveriteľné, čo sa jej podarilo…

18 mája, 2023 0 Od Redakcia

Deti sú vo svojej podstate plné prekvapení. Jeden deň vás pobavia, druhý deň vás rozplačú a ďalší deň vás neskonale ohromia. Sú nepredvídateľné. Príbeh malej Addie Bryanovej si však získal obdiv nejedného či dvoch ľudí. Addie sa narodila so zriedkavým ochorením kostí nazývaným Larsenov syndróm.

Addie preto nemohla ohýbať nohy a musela podstúpiť roky nákladnej liečby, ktorú jej poskytli v texaskej nemocnici Scottish Rite Children’s Hospital úplne zadarmo. Vďaka personálu už môže nielen chodiť, ale aj behať a myslela si, že je čas poďakovať nemocnici za všetko, čo pre ňu urobili.

Narodeninové želanie

Addie mala blížiace sa narodeniny, ale nežiadala si ďalšiu hračku alebo niečo fantastické, len chcela vyzbierať približne 8 000 dolárov pre detskú nemocnicu Texas Scottish Rite. „Práve som držala ceduľu s nápisom ‚Na moje narodeniny by som chcela vyzbierať 8 000 dolárov pre nemocnicu Škótskeho obradu‘,“ povedala Addie.

Médiá sa čoskoro začali zaoberať Addiným príbehom a z celej krajiny začali prichádzať dary. Addie sa podarilo vyzbierať 19 500 dolárov, ale to nebolo všetko. Krátko nato dostal viceprezident nemocnice pre rozvoj šek na 50 000 dolárov pre nemocnicu. Darca zostal v anonymite a vyjadril sa, ako na neho zapôsobilo to, čo Addie urobila.

Vďaka Addinmu úsiliu sa jej podarilo vyzbierať 70 000 dolárov pre jej milovanú nemocnicu.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!