Dievčatko v nemocnici pobozká svoju umierajúcu sestričku na brucho a potom sa stane niečo, čo všetkých šokuje!

Dievčatko v nemocnici pobozká svoju umierajúcu sestričku na brucho a potom sa stane niečo, čo všetkých šokuje!

3 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Keď sa Smithovcom narodila druhá dcéra Poppy, strávila prvý mesiac svojho života na jednotke intenzívnej starostlivosti. Lekári diagnostikovali Moebiusovi ochorenie, ktoré ovplyvňuje vývoj tvárových svalov, ktorých abnormálny vývoj sťažuje jedenie a pitie.

Ale Poppy sa aj napriek tomu stále dobre vyvíjala.

Rodina videla, ako dievčatko deň čo deň v inkubátore krásne rastie a vyvíja sa. Dúfali, že sa bude vyvíjať ako každé iné dieťa. Všetko sa však vyvinulo úplne inak. Jedného dňa ju matka našla v bezvedomí na malej nemocničnej posteli. Testy ukázali, že Poppy má pľúca plné tekutiny, poškodený mozog a jej stav sa zhoršuje.

Lekári sa obávali, že dievčatku zostáva už len málo času. Rodina navštívila Poppy v nemocnici. Sestra sa s ňou začala hrať a dala jej veľkú pusu na bruško a potom sa stalo niečo, čo všetkých šokovalo: Poppy sa prvýkrát v živote usmiala.

Od tej chvíle sa Poppy cítila stále lepšie a lepšie. Nikto nevedel vysvetliť, prečo sa jej darí lepšie. Rodina bola šťastná, že sa to stalo. O dva mesiace neskôr sa Poppy začala plaziť a žvatlať a mohla opustiť nemocnicu. Rodina Smithovcov si užíva každú spoločne strávenú minútu a starší brat a sestra sa teraz môžu každý deň hrať so svojou malou sestričkou. Poppy už dokázala, že je skutočná bojovníčka a sme si istí, že v živote dokáže veľké veci!

Zdieľajte jej príbeh aj so svojimi priateľmi.