Do bicepsu si vpichol jed. Urobil to, aby vyzeral ako Pepek!

Do bicepsu si vpichol jed. Urobil to, aby vyzeral ako Pepek!

20 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Istý Rus chcel vyzerať ako Pepek, a tak si do bicepsu vpichol jed. Nakoniec mal vedľajšie účinky a podstúpil niekoľko operácií. Hrozila mu amputácia ruky a dokonca smrť. Kirill Terešin z Piatigorska (mesto na juhu Ruska) je bývalý vojak, ktorý sa po návrate z armády rozhodol stať sa Pepkom. Pyšný na svoje obrovské bicepsy sa pustil do boja v klietke, ale po troch minútach bol porazený. Nakoniec bol len celebritou Instagramu.

Ako sa mu zväčšili bicepsy? No nebol to prísny výcvik. Začal si do svalov pichať synthol. Je to toxický olej, ktorý v priebehu niekoľkých dní prináša úžasné výsledky, ale je mimoriadne nebezpečný pre vaše zdravie. Celkovo 6 litrov, čo je ohromujúce množstvo. Na konci si to všetko uvedomil.

Vážne zdravotné problémy

Problémy sa začali v roku 2019. Rus začal pociťovať bolesť v rukách a nakoniec sa rozhodol navštíviť lekára. Odborníci nemohli uveriť tomu, čo videli. Dohodli sa, že muž bude musieť podstúpiť operáciu na odstránenie vpichnutej látky. Mužovi hrozila amputácia oboch rúk.

„K zápalu došlo, pretože som urobil chybu. Raz som si dal veľmi veľkú dávku. Keby som to robil pomaly rok, nič by sa nestalo“, povedal Kirill. Ale Kirilla Terešina to príliš nezaujímalo a operáciu odložil. Nakoniec ho k operácii osobne presvedčila Alana Mamajevová, aktivistka za obete nevydarených plastických operácií a manželka ruského futbalistu Pavla Mamajeva.

Ku koncu sa v jeho tele rozvinula taká infekcia, že tkanivo v jeho rukách začalo odumierať. Takže mu hrozila nielen amputácia, ale aj smrť…