Dvojročné dieťa zabilo matku. Ako sa to mohlo stať?!

Dvojročné dieťa zabilo matku. Ako sa to mohlo stať?!

8 novembra, 2022 0 Od Redakcia

21-ročné dievča zomrelo v deň svojich narodenín.

Ako sa to stalo?

Matka sa snažila dostať svoju dvojročnú dcéru z auta cez otvorené okno na prednom sedadle. Dieťa omylom stlačilo tlačidlo na uvoľnenie okna, čo spôsobilo, že krk matky bol rozdrvený. Mladú ženu v bezvedomí našiel jej manžel Artur. Rozbil okno, aby ju vyslobodil, potom ju vytiahol von, ale uvedomil si, že má veľký problém. Nereagovala a jej telo bolo bezvládne.

Odviezli ju do nemocnice, ale lekári boli bezmocní. Jej mozog bol nezvratne poškodený hypoxiou. Julia sa už nikdy neprebrala… Zomrela. V deň tragédie oslavovala svoje narodeniny s rodinou a priateľmi. Bola šťastná, keď videla všetkých, na ktorých jej záležalo, zhromaždených spolu.

Nikdy neuvidí svoje dieťa vyrastať, chodiť do školy. Nedožije sa staroby a vnúčat. Krutý osud jej vzal všetko. Zomrela tragicky pred očami svojej milovanej dcéry. Polícia vyšetrovala okolnosti smrti mladej ženy. Tragická a nešťastná nehoda, ktorá viedla k najhoršiemu. Manželia mali dve deti, Margaritu a Ariannu. Tešili sa z každej spoločnej chvíle a ich priatelia ich obdivovali ako rodičov.

Otázkou je, ako bude dieťa ovplyvnené v neskoršom živote. Jedného dňa sa určite dozvie pravdu. Niekto jednoducho povie, ako jej matka zomrela.

Ako zareaguje na takúto hroznú pravdu?