Veľké vzrušenie pre Nancy: 56-ročná babička porodila vnúča, pretože jej nevesta nemohla.

Veľké vzrušenie pre Nancy: 56-ročná babička porodila vnúča, pretože jej nevesta nemohla.

7 novembra, 2022 0 Od Redakcia

„Všetko je možné s pomocou Pána Boha“, dokazuje 56-ročná babička z Utahu v USA, ktorá porodila svoju vnučku. Nancy Haucková sa dobrovoľne stala náhradnou matkou dieťaťa svojho 33-ročného syna Jeffa a jeho 30-ročnej manželky Cambrie, keď táto podstúpila operáciu po ťažkom pôrode svojich druhých dvojčiat.

„Všetko prebehlo perfektne a cítime sa požehnaní, že ju máme v našej rodine,“ povedala babička po pôrode pre časopis People. Päťdesiatšesťročná žena, ktorá je dnes už starou mamou, rodila deväť hodín, čo označila za „jedinečný a duchovný zážitok“, ale poznamenala, že cítila „určitý smútok z odlúčenia“.

„Aj keď viem, že dieťa pôjde môjmu synovi, viem, že tam bude trochu toho pocitu prázdnoty.“ Táto 56-ročná babička si plánuje vziať voľno a napísať knihu o svojich skúsenostiach. Manželia sa zoznámili, keď bola Cambria na strednej škole a vždy chceli mať veľkú rodinu. „Už ako tínedžer som vedel, že chcem jednu vec. Byť otcom,“ povedal Jeff pre People.

Manželia sa o to pokúšali šesť rokov, kým sa im prostredníctvom umelého oplodnenia narodili dvojčatá Vera a Ayva, ktoré majú teraz 4 roky a Diesel a Luca, ktorí majú teraz 13 mesiacov. Keď sa dozvedel, že po operácii, ktorú manželka podstúpila v septembri 2021, už nemôže mať ďalšie deti, pocítil veľký smútok.

A potom sa im Nancy rozhodla pomôcť a priviedla na svet ich najmladšie dieťa a svoje vnúča…❤️