Dvojročný chlapec usporiada rozlúčkovú párty pre smetiara, dôvod Vám vyčarí úsmev na tvári…

Dvojročný chlapec usporiada rozlúčkovú párty pre smetiara, dôvod Vám vyčarí úsmev na tvári…

6 marca, 2024 0 Od Redakcia

Väčšina malých chlapcov je pobláznená do hasičských áut, policajtov alebo dokonca smetiarov. Najmladšie dieťa v rodine Rossovcov, Deacon Ross, čaká celý týždeň na termín odvozu odpadu. V skutočnosti mal také šťastie, že sa mu dokonca podarilo spriateliť so zamestnancom smetiarskeho auta. Je úžasné, ako sa malý chlapec pozerá s takou iskrou v očiach.

Smetiar, s ktorým sa spriatelil, sa volá Oladele Olurunrinu, známy len ako O’Dee. Každý piatok chodia do domu rodiny Rossovcov vynášať odpadky. A každý piatok ráno stojí malý chlapec za oknom a premýšľa, kedy bude môcť vybehnúť von a pozdraviť svojich obľúbených kamarátov.

Deaconova matka Summer povedala, že keď sa chlapca niekto opýta, kto je jeho najlepší kamarát, zakričí: „Oooo, Deeee!“

„MÔJ CHLAPČEK JE DO SVOJHO NOVÉHO KAMARÁTA TAKÝ BLÁZON, ŽE DOKONCA VYMYSLEL MENO PRE SVOJHO BUDÚCEHO BRATA.“

Zamestnanci smetiarskej firmy tiež povedali, že vždy videli malého chlapca, ako na nich čaká pred ich domom. Povedali, že sa im malý veľmi páčil, bol roztomilý, keď si udivene prezeral ľudí a dodávkové auto. Bohužiaľ, rodina Rossovcov sa čoskoro presťahuje do väčšieho domu, takže už nebude odnášať odpadky. Takže O’Dee a Deacon sa už pravdepodobne nestretnú.

„O’DEE! UŽ IDE, UŽ IDE. POĎME SI POZBIERAŤ ODPADKY!“

Keď naposledy čakali na dodávku pred sťahovaním, chlapček bol veľmi nadšený. Chcel, aby sa s nimi rozlúčil. Jeho matka sa tiež chcela poďakovať personálu za ich láskavosť, a tak sa rozhodla splniť dieťaťu jeho želanie. Vyrobili špeciálne malé darčekové tašky so sladkosťami, čokoládou a cukríkmi. Diakon sa už nevedel dočkať, kedy im odovzdá malé balíčky!

O’Dee povedal, že mu bude chlapček veľmi chýbať. Matka mala slzy v očiach, chlapček bol taký milý.

Vodič smetiarskeho auta povedal:

„VRCHOLOM NÁŠHO DŇA JE, KEĎ SA NA NÁS PRÍDU POZRIEŤ ROZŽIARENÉ DETIČKY. VŽDY SA S NIMI POROZPRÁVAME, POZORNE SI PREZRÚ AUTO, ČASTO NÁM PRINESÚ OBČERSTVENIE ALEBO NEALKOHOLICKÝ NÁPOJ. SÚ TAKÉ MILÉ! VÄČŠINA Z NICH HOVORÍ, ŽE AUTO ŽERIE ODPADKY.“

Aké milé :). Podeľte sa o tento krásny článok aj so svojimi priateľmi ….