Dvojročný texaský chlapec šokoval mamu, keď sa rozhodol „vziať veci do vlastných rúk“…

Dvojročný texaský chlapec šokoval mamu, keď sa rozhodol „vziať veci do vlastných rúk“…

20 mája, 2022 0 Od Redakcia

Je pravda, že deti milujú jedlá z rýchleho občerstvenia, ale našťastie, keď sú malé, môžete ich stravu celkom kontrolovať. Tento 2-ročný chlapec z Texasu sa však rozhodol vziať veci do vlastných rúk. Batoľa si nakoniec objednalo 30 cheeseburgerov!

Barrett je dvojročný chlapec z mesta Kingsville v Texase. Podobne ako ostatným batoľatám v jeho veku, mu jeho matka Kelsey Burkhalter Golden sem-tam dovolí použiť svoj telefón. Kelsey predpokladala, že jej syn sa pravdepodobne hrá nejakú hru alebo možno fotografuje.

V rozhovore povedala: „Môj syn sa hral s mojím telefónom, myslela som si, že fotí alebo niečo podobné.“ Namiesto toho objavila objednávku v aplikácii DoorDash. Na telefóne si všimla upozornenie z aplikácie, že jej objednávka bude trvať normálne dlhšie, pretože je veľká.

Bola zmätená, pretože v aplikácii nezadala žiadnu objednávku. Po kontrole však videla, že objednávku 30 cheeseburgerov v McDonald’s skutočne zadala zo svojho telefónu. Jej reakcia však nebola taká, akú by ste očakávali. Namiesto toho, aby sa na syna hnevala, rozhodla sa z „citrónov, ktoré jej život naservíroval, urobiť limonádu.“

Priamo na Facebooku sa rozhodla o incidente napísať a premeniť to na príbeh.

Na svojom facebookovom profile zverejnila fotografiu svojho syna, ako pózuje s horou cheeseburgerov, s nápisom: „Mám 30 cheeseburgerov „zadarmo“ od McDonald’s, ak má niekto záujem. Môj dvojročný syn si zrejme vie objednať DoorDash.“

V rozhovore uviedla, že o desať minút si niekto, kto reagoval na jej príspevok, prišiel po cheeseburgery. Povedala, že netušila, koľko ich bude ten človek chcieť.

Chlapček sa hral s jej telefónom a omylom zadal objednávku bez toho, aby to vôbec chcel! Úprimná chyba, ktorú mu mama odpustila.

Teraz, keď sa incident už stal, sa mama na svojho syna nehnevá. Napriek tomu však mieni prijať preventívne opatrenia, aby sa niečo podobné v budúcnosti nestalo. „Asi musím tú aplikáciu skryť alebo niečo podobné, pretože Door Dash nie je chránený,“ povedala.

Celková objednávka stála 61,58 USD a jej syn nejakým spôsobom pridal aj štedré prepitné pre jazdca DoorDash za 16 USD. Celková suma, ktorú matka nakoniec zaplatila, bola 91,70 USD. Samotná vtipná historka, ktorú si z tejto skúsenosti odniesla, je na nezaplatenie.

Kelsey nevedomky pomohla nakŕmiť množstvo ľudí, ktorí by inak možno boli hladní. Aký neuveriteľne milý príbeh!