Geniálne: So zvukmi z tohto hudobného videa vaše dieťa zaspí okamžite!

Geniálne: So zvukmi z tohto hudobného videa vaše dieťa zaspí okamžite!

17 januára, 2023 0 Od Redakcia

Vysilujúce, prerušované noci sú pre každého čerstvého rodiča najťažšie. Zo zúfalstva robíme nepochopiteľné veci, aby naše novonarodené dieťa zaspalo. Ste rodič, ktorý zo zúfalstva posadí svoje dieťa do auta a o tretej ráno sa vozí, aby dieťa zaspalo? Potom máme pre vás dobrú správu, pretože vďaka tomuto videu môžu byť tie bezsenné noci minulosťou!

Zvuk jazdy autom

Funguje to ako mágia. Dajte kričiace a plačúce deti do auta, jazdite po okolí a zaspia okamžite. Na to však musíte sadnúť do auta. Tvorcovia tohto špeciálneho videa to rodičom trochu uľahčili. Video simuluje zvuk idúceho auta, takže rodičia už nemusia vychádzať z domu uprostred noci.

Koniec nociam bez spánku

„Práve som navštívila rodinu, ktorej otec má syndróm vyhorenia kvôli nedostatku spánku,“ hovorí Susanne Willekes, zameriavajúca sa na detský spánok . Počas svojej kariéry zažila veľa zúfalstva s malými deťmi. „Máte vzťahy, ktoré sú pod tlakom, alebo ľudí, ktorí musia dočasne prestať pracovať. Dokonca som videla ľudí, ktorí mali infarkt alebo záchvaty paniky a závraty,“ povedala Willekes.

Inžinieri Nissanu v spolupráci so zvukovým inžinierom vymysleli niečo: upokojujúcu zmes zvukov auta a špeciálnych hudobných tónov. Zvukový mix je možné prehrávať v tichých elektrických autách alebo doma, takže vaše dieťa za chvíľu zaspí.

Určite to stojí za vyskúšanie!