„Hoci som ho milovala, od začiatku som k nemu necítila žiadne zvláštne puto, ako som očakávala. Teraz som najšťastnejšia mama na svete!

„Hoci som ho milovala, od začiatku som k nemu necítila žiadne zvláštne puto, ako som očakávala. Teraz som najšťastnejšia mama na svete!

26 februára, 2024 0 Od Redakcia

Žene sa po šiestich neúspešných tehotenstvách podarilo porodiť zdravého chlapčeka a stať sa „najšťastnejšou mamou na svete“. Keira Rumbleová sa počas posledných troch rokov niekoľkokrát pokúšala o dievčatko, ale neúspešne. Šiesty pokus však bol najbolestivejší zo všetkých, pretože niekoľko dní trpela strašnými bolesťami; bolesti boli také silné, že ju na niekoľko dní pripútali na lôžko.

Keď konečne navštívila svojho lekára, zistili, že ide o endometriózu a podstúpila operáciu. O rok neskôr sa však napriek jej frustrácii stal zázrak. Keira podstúpila umelé oplodnenie, ktoré sa podarilo a 5. júla porodila svoje dieťa, Huntera Philipa Harrisa, ktorý sa narodil predčasne v 36. týždni.

„Teraz som s ním veľmi spätá, hoci keď sa narodil, držala som ho len 30 sekúnd. Potom ho rovno previezli na oddelenie špeciálnej starostlivosti, kde dostal 100 % kyslíka, aby prežil,“ hovorí dnes šťastná mama. „Keď som ho prvýkrát zdvihla, bol pomliaždený a ťažko dýchal.“

„Hoci som ho milovala, od začiatku som k nemu necítila žiadne zvláštne puto, ako som očakávala. To, že som ho nemohla držať a dojčiť, bolo ešte ťažšie,“ priznáva. Spojenie s novorodencom a všetko, čo prežíva čerstvá mamička, však na seba nenechalo dlho čakať a dnes Keira Rumble vyhlasuje, že je najšťastnejšou mamou na svete.

V skutočnosti sa rozhodla podeliť o svoju cestu k materstvu, aby dodala povzbudenie a posolstvo nádeje všetkým ženám, ktoré sa snažia mať dieťa. „Dva a pol roka som prežívala stratu po šiestich neúspešných tehotenstvách. Ale dnes konečne držím svoje dieťa v náručí.“

Ak sa Vám tento príbeh páči, podeľte sa oň aj s ostatnými na Facebooku.