„Išla som do nemocnice s kŕčmi v žalúdku a vyšla som s dieťaťom – netušila som, že som tehotná.“

„Išla som do nemocnice s kŕčmi v žalúdku a vyšla som s dieťaťom – netušila som, že som tehotná.“

24 februára, 2023 0 Od Redakcia

Abby Vollet (22) išla do nemocnice s kŕčmi v žalúdku a keď jej urobili ultrazvuk, ten odhalil niečo, čo nečakala a jej život sa v okamihu zmenil. Mladá mamička, ktorá netušila, že je tehotná, dostala šok svojho života, keď išla do nemocnice so žalúdočnými kŕčmi a zistila, že je pri pôrode.

Abby porodila svoju 11-mesačnú dcéru Khalani núdzovým cisárskym rezom vo veku 35 týždňov. Abby však tvrdí, že si vôbec neuvedomovala, že je tehotná, kým sa nedostala v tú noc do nemocnice. Študentka denného štúdia z Missouri v USA bola vydesená, keď jej lekári povedali, že je úplne rozšírená a potrebuje cisársky rez.

„Netušila som, že som tehotná. Nepociťovala som žiadne príznaky a ani som nepribrala. Nikto to nevidel.
Bolesť začala miernymi kŕčmi v žalúdku. Počas dňa sa zhoršovali až do bodu, keď som sa nemohla hýbať a tak ma moja mama Cindy (54) vzala do nemocnice.“

„Bola som na ultrazvuku a lekári mi povedali, že som tehotná a som úplne roztiahnutá. Pamätám si, ako som doktorovi povedala, že to nie je pravda. Bola som v totálnom šoku. Najskôr mi odhadovali, že som v 20 týždni, ale po cisárskom reze mi povedali, že som bola v skutočnosti v 35. až 37. týždni.“ Abby najprv povedala, že sa hanbí, že je mladá, slobodná matka a dokonca odmietala vidieť svoje dieťa Khalani počas prvých dní.

Abby hovorí: „Lekári si myslia, že musela byť za mojimi rebrami, pretože som nemala žiadne bruško a nikdy som necítila žiadne kopance. Dokonca som celý čas dostávala menštruáciu a celý čas som sa pohodlne zmestila do všetkých mojich stredne veľkých šiat.“ Abby povedala, že nikdy nemala príliš dobrý vzťah s otcom dieťaťa.

Povedala: „Pred tým ako sa Khalani narodila, som úprimne nikdy nechcela mať deti a ani som neplánovala, že sa to v mojom živote stane. Ale teraz je tu, absolútne ju milujem. Spočiatku to bolo naozaj zvláštne. Videla som ju ako dieťa niekoho iného. Nemali sme to bezprostredné puto, pretože som nevedela, že príde a bol to taký šok.“

Abby povedala: „Khalani bola zdravá, čo je prekvapujúce, pretože som mala 21 rokov keď som bola tehotná. Očividne som počas tehotenstva pila, pretože som si to vôbec neuvedomovala.“ Abby sa po pôrode potýkala aj s komplikáciami keď sa jej infikovali stehy. Ale po niekoľkých týždňoch liečby bola na ceste k uzdraveniu. Našťastie, Khalani bola úplne zdravá.

„Je to najlepšie dieťa na svete. Je taká spoločenská a zábavná. Moje zázračné dieťa.“