Jarný peňažný horoskop: Veľké peniaze pre určité znamenia zverokruhu!

Jarný peňažný horoskop: Veľké peniaze pre určité znamenia zverokruhu!

4 marca, 2024 0 Od Redakcia

Každý rád počuje, že môže očakávať malý príjem navyše. Proti peniazom doteraz nikto nič nepovedal! Zistite, čo hviezdy predpovedajú na jar, keď dostanete istú väčšiu sumu!

Baran

Svoje financie vypočítate vždy presne a dôkladne. Nič také ako nedostatok peňazí neexistuje. Hoci radi riskujete, často sa stáva, že žijete podľa princípu „všetko alebo nič“, no aj keď prehráte, medzery rýchlo doplníte. Vo vašom živote príde obdobie, kedy si pokojne môžete zobrať pôžičku na dôležitejšie veci.

Býk

K peniazom máte veľmi dobrý vzťah, čiže sumu, ktorú potrebujete, si vytvoríte pomerne ľahko. Ak si beriete pôžičku, pred podpisom zmluvy si pozorne prečítajte každé písmeno. Prijímajte pôžičky iba zo spoľahlivých zdrojov, vyhýbajte sa veriteľom v prestrojení.

Blíženci

Čo sa týka financií, ste ľahko ovplyvniteľní. Pred rozhodnutím alebo pred pôžičkou sa riadne informujte. Teraz podľa postavenia hviezd nie je vhodné brať si úver, bol by to dosť riskantný krok.

Rak

Vždy ste dobre zarábali, vďaka svojim šťastným investíciám šikovne hospodárite s peniazmi. Ak si chcete vziať pôžičku, vyberte si renomovanú banku a dôverujte jej. Ak táto pôžička nie je práve teraz taká dôležitá, je lepšie chvíľu počkať, kým finančná kríza neustúpi.

Lev

Dobre hospodárite s peniazmi, vždy viete, do čoho sa odporúča investovať. Dávajte si pozor, aby ste príliš nesnívali, pretože ak si nebudete dávať pozor, môžete ľahko prehrať. Pôžičky si zoberiete jednoducho, najmä ak máte zdravotný problém, no radi prispejete aj núdznym.

Panna

S peniazmi ste na tom dobre, takže sa nemusíte obávať, že by ste ich minuli. Ste trochu impulzívni, a tak zrazu môžete skočiť do pôžičky, ktorej by ste sa mali práve teraz vyhnúť. Dobre sa zamyslite, naozaj potrebujete peniaze?

Váhy

Robíte všetko pre to, aby ste sa podporili. O pôžičku by ste žiadali až v krajnom prípade. Ak chcete stavať, investovať do nehnuteľnosti či pozemku, vezmite si úver. Dobre si to premyslite, keďže je tu finančná kríza.

Škorpión

Ak chcete získať ešte viac peňazí, môžete použiť akýkoľvek trik. Neprekáža vám, ak táto cesta nie je celkom férová! Chceli by ste si zobrať pôžičku na dovolenku, študijnú cestu, nákup elektroniky alebo kúpu auta?

Strelec

Tvrdo pracujete, ale musíte byť trpezliví, počkať, kým sa vám práca vyplatí. Ak sa neviete dočkať, kým budete mať veľa peňazí, radšej požiadajte o pôžičku svojich príbuzných, než požiadate o pôžičku v banke.

Kozorožec

Vždy máte dobrý nápad, ako zarobiť viac peňazí. Ak máte sen, ktorý si zaslúži každú obeť, môžete si dokonca zobrať pôžičku. Nekonajte bezohľadne.

Vodnár

Ste veľmi ovplyvniteľní a nemáte veľmi dobrý vzťah k peniazom. Nepočúvajte každého, ale stojí za to nadviazať priateľstvo aspoň s jednou osobou, ktorej môžete dôverovať. Ak si chcete zobrať pôžičku, pokojne tak urobte, ale len ak máte na to veľmi pádny dôvod.

Ryby

Dôverujte svojim obchodným príležitostiam, využite svoju kreativitu a otvorte si vlastný biznis. Bojujte za svoje ciele, postavte sa za seba. Ak si beriete pôžičku, dbajte na to, aby ste splátky platili včas.

Zdieľajte článok aj s ostatnými.