„Je mi jedno, že moja žena váži viac ako ja. Je to najmilšia osoba, akú poznám a som do nej hlboko zamilovaný.“

„Je mi jedno, že moja žena váži viac ako ja. Je to najmilšia osoba, akú poznám a som do nej hlboko zamilovaný.“

14 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Dalreece a jej manžel Jarreth sa prvýkrát stretli cez zoznamovaciu aplikáciu a o dva roky neskôr sa stretli na schodoch kostola. Odvtedy však majú pocit, že svoj vzťah musia dennodenne obhajovať. Dalreece, ktorá je staršia ako jej manžel, hovorí, že neustále dostáva trpké poznámky, pretože je aj tučnejšia ako jej manžel.

„Myslím si, že v spoločnosti existuje pravidlo a stereotyp, podľa ktorého by sa mali zamilovať a byť spolu len ľudia rovnakej váhy.“ Ďalej spomenula sarkazmus a rasistické vtipy, ktorým boli vystavení na sociálnych sieťach a ľudia sa pýtali: „Prečo je váš manžel taký chudý a vy taká tučná?“ Opakuje sa to takmer denne.

Jarreth zasa vysvetlil, že mnohí ľudia si myslia, že má… fetiš na tučné ženy. „Dalreece vnímam ako človeka a nie ako tučnú osobu. Veľakrát počujem, ako ľudia na verejnosti komentujú jej váhu a chichocú sa, čo ma poburuje. Veľmi sa kvôli tomu rozčúlim. Dalreece je najsladší človek, akého poznám a som do nej hlboko zamilovaný.“

Manželia žijú spolu šťastne a snažia sa nevšímať si nepríjemnosti ľudí, zatiaľ čo Dalreece, ktorá bola v minulosti vážne šikanovaná pre svoju váhu, povedala, že jej manžel jej pomohol získať sebadôveru a mať sa rada.

Podeľte sa o tento príspevok aj s ostatnými a uvedomme si, čo je vo vťahu skutočne podstatné …