Je nepochopiteľné a srdcervúce, čo táto dospievajúca matka urobila svojmu dieťatku…

Je nepochopiteľné a srdcervúce, čo táto dospievajúca matka urobila svojmu dieťatku…

8 marca, 2023 0 Od Redakcia

Dospievajúca matka bola zatknutá a obvinená z pokusu o vraždu po tom, čo v kontajneri našli novorodenca. Dospievajúca matka je vo väzbe a bola obvinená z pokusu o spáchanie trestného činu vraždy a zneužívania detí po tom, čo polícia našla jej dieťa v kontajneri.

Podľa miestnych správ Alexis Avila (18) opustila svoje dieťa v kontajneri v Hobbs v Novom Mexiku. Polícii sa ju podarilo identifikovať po tom, čo sledovacie zábery zachytili srdcervúci moment, keď jednoducho svoje dieťa pohodila.

Okolo 20:00 8. januára bola polícia v Hobbs v Novom Mexiku vyslaná do bloku 1400 N. Thorp. Keď dorazili, našli dieťa v kontajneri. Okamžite začali poskytovať pomoc a potom dieťa previezli do nemocnice v Lubbocku v Texase. Podľa Las Cruces Sun News je dieťa v súčasnosti v stabilizovanom stave.

Polícia použila na identifikáciu Alexis Avila zábery zo sledovania. Keď ju našli, vypočuli tínedžerku a dozvedeli sa, že pred vyhodením dieťaťa do kontajnera porodila na inom mieste. Bola zatknutá a obvinená z pokusu o vraždu a zneužívanie detí. V Novom Mexiku platí zákon o bezpečnom prístave, kde môže každá osoba nechať dieťa do 90 dní bez akýchkoľvek otázok u poskytovateľa EMS, v nemocnici alebo zdravotníckom zariadení.

Prial by som si, aby viac ľudí vedelo o zákonoch o bezpečnom prístave svojho štátu. Aj keď sa v tomto prípade zdá, že dieťa je v poriadku, často sa stáva, že dieťa neprežije.

Pomoc existuje, aj keď máte pocit, že nie je.

Zdieľajte aj so svojimi priateľmi. Takéto prípady sa stávajú všade a čoraz viac…