Jeho priatelia sa smiali, keď ju pozval na rande: „Nevidíš, že vyzerá ako krava?“ Dal im perfektnú odpoveď…

Jeho priatelia sa smiali, keď ju pozval na rande: „Nevidíš, že vyzerá ako krava?“ Dal im perfektnú odpoveď…

26 júla, 2022 0 Od Redakcia

V dnešnom svete, keď vzhľad a vonkajšie fyzické vlastnosti zohrávajú takú veľkú úlohu pri formovaní našich medziľudských vzťahov, je pre mnohé ženy veľmi ťažké vážiť si samé seba pre svoje fyzické vlastnosti. Ale ani muži pred tým neuniknú!

A spisovateľ Robert Tripp to dobre vie!

V nedávnom príspevku na Instagrame opisuje, ako sa muži dostali do rovnakej „pasce“!

Zároveň posiela dievčatám odkaz, aby sa neklamali tým, že budú nasledovať nejaký vzor, ktorý je im cudzí, aby ich muži milovali a prijímali, pretože pre každú z vás existuje na svete dokonalý muž, ktorý vás príjme také, aké ste.

Preto všetkým odporúčam nasledujúce vety:

„Milujem túto ženu a milujem jej plné prsia! Keď som bol tínedžer, kamaráti si ma vždy doberali, pretože ma priťahovali plnšie a nižšie dievčatá, ktoré ostatní považovali za tučné. S pribúdajúcimi rokmi som sa snažil zmeniť svoj vkus podľa módnych trendov dnešného sveta a vo vzťahu som uprednostňoval len štíhle a vysoké dievčatá.

Áno, aj ja som sa chytil do tejto pasce spolu s mnohými ďalšími mužskými spoločníkmi!

Ale potom som si uvedomil, že pre mňa nie je na žene nič príťažlivejšie, ako keď má viditeľné boky, zadok a nižšiu postavu. Jej telo sa síce nedostane na obálku časopisu, ale v mojom živote a v mojom srdci má významné miesto.

Takže, moji milí kamaráti, premýšľajte skôr, ako dáte prednosť ideálu ženy, ktorý nám spoločnosť vnucuje a na základe toho si vyberte partnerku. Skutočná žena sa nevyrovná zidealizovaným filmovým hviezdam, pretože je SKUTOČNÁ a krásna so všetkými svojimi chybami.

A dievčatá, nemali by ste si namýšľať, že ste hodné mužskej lásky len vtedy, ak sa budete riadiť spoločensky predpísanými vzormi. Pretože pre vás všetky existuje muž, ktorý vás bude milovať v celej vašej plnosti, ako ja milujem Sáru.“

Zdieľajte tento krásny príspevok aj so svojimi priateľmi a priateľkami.