Zúfalá žena vyskúšala všetko, aby mala dieťa, keď jej manžel vyriekol strašnú pravdu…

Zúfalá žena vyskúšala všetko, aby mala dieťa, keď jej manžel vyriekol strašnú pravdu…

26 júla, 2022 0 Od Redakcia

Po svadbe s mužom svojho života sa žena, ktorá sa na Reddite ukrýva v anonymite, nevedela dočkať, kedy počne svoje prvé dieťa a rozšíri rodinu. S manželom sa snažili a snažili, ale dieťa neprichádzalo na svet. Tri roky skúšala veľa vecí vrátane hormonálnych injekcií a dokonca si vyčítala, že nemôže otehotnieť, keďže jej raz diagnostikovali syndróm polycystických vaječníkov.

Po čase chcela umelé oplodnenie alebo mala pocit, že neexistuje iné riešenie a musia sa rozviesť. Potom vyšla najavo strašná pravda.

„Po troch rokoch bolestivej a nákladnej liečby neplodnosti sa ukázalo, že môj manžel podstúpil vazektómiu ešte predtým, ako sme sa spoznali. Prinútil ma podstúpiť 29 tehotenských testov a nespočetné množstvo hormonálnych injekcií a nikdy mi to nepovedal.

Všetko vysvetlil tým, že ma veľmi miluje a bojí sa, že ak sa to dozviem, opustím ho.“ Niet pochýb o tom, že tento muž má vážne psychické problémy. Napriek tomu ho neopustila, ale načrtla mu svoje možnosti: buď operáciu zvráti, alebo si nájdu darcu spermií. Ak by ani jedno z toho nefungovalo, rozviedli by sa.

„Milujem ho, ale som úplne zlomená. Jeho klamstvá vo mne vyvolali pocit, že by bolo lepšie, keby sme sa nikdy nevzali. Stále môžem nájsť darcu spermií a myslím, že by to bolo najlepšie riešenie.“ – napísala.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!