K narodeninám svojej dcéry kúpil ojazdené auto. Bol šokovaný, keď videl, čo je v odkladacej skrinke!

K narodeninám svojej dcéry kúpil ojazdené auto. Bol šokovaný, keď videl, čo je v odkladacej skrinke!

24 júla, 2022 0 Od Redakcia

Kúpa ojazdeného vozidla je bežnou praxou, pretože pre väčšinu ľudí je to ekonomickejšia a efektívnejšia možnosť. Podobne ako dom alebo byt, aj auto môže pre predávajúceho predstavovať nespočetné množstvo spomienok a je trochu ťažké ho „opustiť“.

Kevin Duke sa rozhodol darovať svojej 16-ročnej dcére k narodeninám auto. Snažil sa nájsť najlepšie možné vozidlo, ktoré by splnilo jej očakávania a podarilo sa mu to. Vybral si Ford v striebornej metalíze v dobrom stave. Po kúpe auta sa ešte naposledy poobzeral či v ňom nezostalo niečo po predchádzajúcom majiteľovi, a potom si v odkladacej skrinke všimol list.

Bol adresovaný jemu osobne a pri čítaní sa mu zaleskli oči.

Auto kúpil od istej Sabriny, ktorá Kevinovi napísala vlastnoručne list.

Sentimentálny list novému majiteľovi

„Komukoľvek, kto bude vlastniť toto auto.“

Chcem, aby ste vedeli, že ste si kúpili veľmi výnimočné auto. Toto auto patrilo mojej matke, ktorá zomrela pri požiari domu spolu s mojou 6-ročnou dcérou a tetou. To bol posledný deň, keď tu bola.

Na toto auto mám veľa spomienok. Môj domov a všetko v ňom je preč a toto auto je jediná vec, ktorej sa môžem držať. Došlo k zmätku v papieroch a tak som nemohla zaplatiť za auto poistku. Je veľmi smutné, že som stratila svoju rodinu, svoj domov a teraz musím opustiť posledné puto, ktoré ma s nimi spája.“

Kevin sa rozhodol pomôcť

Sabrina neskôr napísala, že dúfa, že sa novému majiteľovi bude auto páčiť, ale ak sa Kevin niekedy rozhodne, že sa auta vzdá, mala by sa to dozvedieť ako prvá, pretože hoci teraz nemá peniaze na jeho kúpu, dúfa, že v budúcnosti bude mať na kúpu lepšiu finančnú situáciu.

S pomocou ďalšej dámy začal Kevin charitatívnu kampaň s cieľom vrátiť auto Sabrine, právoplatnej majiteľke. S Kevinovou pomocou sa im podarilo vyzbierať dostatok peňazí na to, aby si Sabrina mohla kúpiť svoje auto späť bez toho, aby musela platiť ďalšie náklady na auto.

Niekedy je auto viac ako len stroj, ktorý vás dopraví z bodu A do bodu B. Niekedy je auto symbolom samotnej rodiny a našťastie je tu aj filantropická láska.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!