Keď matka uvidela budúceho manžela svojej dcéry, zbledla a vybehla z izby. To, čo sa z toho neskôr vykľulo, všetkých prekvapilo…

Keď matka uvidela budúceho manžela svojej dcéry, zbledla a vybehla z izby. To, čo sa z toho neskôr vykľulo, všetkých prekvapilo…

28 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Je úžasné, čo sa z toho vykľuje. Ed Savitt a Heidi Parkerová sa zoznámili, keď boli ešte študenti. Ed nemohol používať sušičku vo svojom novom byte a požiadal bývalú nájomníčku o pomoc. Krátky rozhovor sa tak zmenil na skutočnú lásku.

Navzájom sa zoznámili aj so svojimi rodičmi a niekoľkokrát spolu večerali. Pri jednej príležitosti si matka jedného z nich spomenula na starý príbeh, náhle vybehla z miestnosti a vrátila sa s albumom fotografií. Heidina matka si spomenula, že keď mala jej dcéra 6 rokov, „dvoril“ jej chlapec menom Ed.

Deti sa stretli na pláži a nemohli sa od seba odlúčiť dva týždne, kým sa prázdniny neskončili a všetci sa vrátili domov k svojim rodinám. Heidina mama však na tento príbeh nemohla zabudnúť a vytiahla starý fotoalbum. Našla starú fotografiu a s úžasom zistila, že chlapec stojaci vedľa jej dcéry je Ed, za ktorého sa mala vydať.

Heidi a Ed ako deti

Ukázalo sa, že rodiny Savittovcov a Parkerovcov sa v rovnakom čase vybrali na dovolenku do tureckého Gumbetu. Práve tam sa malý Ed a Heidi stretli a zdá sa, že sa tam rozhodli, že spolu strávia zvyšok života. Samozrejme, po dvoch týždňoch sa dovolenka skončila a oni sa rozišli, ale nie na dlho. Rodina Savittovcov žila v Sheffielde a rodina Parkerovcov v Londýne, neboli v kontakte, ale deti to vyriešili aj keď to trvalo 20 rokov.

Vďaka tomuto malému objavu už nikto nepochybuje o tom, že Ed a Heidi boli stvorení jeden pre druhého. Ich svadba bola veľmi krásna, pretože obaja boli veľmi šťastní.

Zdieľajte tento krásny príbeh aj so svojimi priateľmi :).