Keď uvidela tvár svojho novorodenca, vzdala sa. To, čo potom sestrička urobila pre dieťa, sa nedá opísať slovami!

Keď uvidela tvár svojho novorodenca, vzdala sa. To, čo potom sestrička urobila pre dieťa, sa nedá opísať slovami!

28 júla, 2022 0 Od Redakcia

Bolo takmer neuveriteľné, keď Adamovi biologickí rodičia vyhlásili, že si svoje dieťa po narodení nechcú nechať. Povedali, že ak by ich lekári prinútili vziať dieťa domov, zo strachu pred hanbou by ho otrávili. Adam sa narodil so zdravým mozgom, pľúcami a srdcom, ale bez očných viečok, nosa a rúk.

Jeho nohy boli tiež scvrknuté. Rodičia si mysleli, že majú dve možnosti: opustiť dieťa alebo smutne ukončiť jeho život. Manželia Raja a Jessia Paulrajovci, ktorí boli zároveň lekárom a zdravotnou sestrou starajúcimi sa o Adama, to nemohli zniesť. Obaja sa rozhodli adoptovať si dieťa.

Chlapčekovi bolo diagnostikované veľmi zriedkavé genetické ochorenie, Bartsocasov-Papasov syndróm. Manželia vzali dieťa k odborníkovi, ktorý mu vykonal niekoľko operácií. Náklady boli, samozrejme, vysoké, ale stalo sa niečo skutočne zázračné. Komunita sa spojila a vyzbierala 100 000 dolárov pre dieťa, ktoré nikto nechcel.

Adam teraz môže zavrieť oči a ústa. „Bude to dokonalé? Už je dokonalý. Bude niekedy spĺňať požiadavky dnešného sveta? Nikdy.“ – povedal lekár dieťaťa John van Aalst.

Vďaka láske a starostlivosti Raji a Jessicy a vďaka komunite, ktorá sa spojila, je Adam šťastný malý chlapec.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!