Kúpil si starú stodolu a niekoľko týždňov sa v nej každý deň zamykal. Keď uvidíte, čo je za dverami, vyrazí vám to dych!

Kúpil si starú stodolu a niekoľko týždňov sa v nej každý deň zamykal. Keď uvidíte, čo je za dverami, vyrazí vám to dych!

19 marca, 2024 0 Od Redakcia

Opustený kravín sa zmenil na krásny prázdninový dom! Pozrite si výsledok! V tomto videu sa zoznámime so zázračným domom, ktorý Carlos Alonso a jeho brat Camino premenili a vytvorili z neho domov pre svoje rodiny, aby si mohli užívať pokojný a pohodový život vo voľnom čase.

Carlos a Camino objavili na španielskom vidieckom sídle budovu, ktorá predtým slúžila ako prístrešok pre kravy, a rozhodli sa ju premeniť. Mladí ľudia sa snažili zachovať stavbu v jej pôvodnej podobe, ktorá sa nachádza na svahu v provincii Cáceres, neďaleko portugalských hraníc.

Napájací žľab je integrovaný do vnútorného dvora, takže v letných horúčavách ochladzuje dom. V podkroví boli vytvorené spálne a nainštalované solárne panely, keďže tu nie je žiadny samostatný zdroj energie, vďaka čomu je dom úplne ekologický. Obrovské okná boli vyrezané tak, aby v zime dovnútra prenikalo slnečné svetlo a aby bol dom dostatočne teplý a udržiaval teplo počas chladných mesiacov.

Najlepšie zo všetkého je, že staré kamenné múry boli zachované, čo dodáva víkendovému domu ešte atmosférickejší, takmer historický charakter.

Páči sa aj Vám?