Blázon, mág a veľkňažka: Stačí si vybrať 1 kartu a my vám prezradíme vašu budúcnosť!

Blázon, mág a veľkňažka: Stačí si vybrať 1 kartu a my vám prezradíme vašu budúcnosť!

19 marca, 2024 0 Od Redakcia

Nasledujúce karty sú prevzaté zo starodávneho balíčka tartotových kariet, len oblečených do moderného šatu. S ich pomocou môžete získať prehľad o vašej súčasnosti a o tom, čo vám prinesie budúcnosť. Ich význam je hlboký a silný.

Ak chcete vedieť, čo môžete očakávať, vyberte si jednu z 3 kariet zobrazených na obrázku. Netreba nad tým premýšľať. Prejdite si ich očami a rozhodnite sa pre tú, ktorá vás najviac osloví. Môžu vyjsť na povrch veci, na ktoré ste nikdy nepomysleli.

1# Blázon

Ak ste si vybrali túto kartu, znamená to, že váš život naberie vážny smer. Či už si to uvedomujete, alebo nie, veľká zmena sa chystá. Dieťa vo vás je aktívne, ste sebaistý, plný energie, takže ľahko prekonáte akúkoľvek prekážku pred vami.

Ak sa pustíte do realizácie dlho vytúženého sna, určite sa vám to podarí, pretože máte potrebnú kreativitu, odvahu a odhodlanie. Len počúvaj svoje srdce!

2# Kúzelník

Dosiahli ste úroveň rozvoja svojej osobnosti, kde môžete konečne žiť a robiť to, čo ste vždy chceli robiť. Máte dostatok inteligencie a duševnej sily, aby ste využili svoje prirodzené schopnosti.

Ste v harmónii so sebou samým a so svojím prostredím. Všetko, čo musíte urobiť, je urobiť prvý krok na ceste k vášmu najväčšiemu cieľu.

3# Veľkňažka

Dostali ste sa do štádia svojho života, kedy ste mali trochu mentálne zakolísanie, ale to je v poriadku. Je dôležité, aby ste sa teraz na chvíľu otočili dovnútra a preskúmali sa. Zamyslite sa nad tým, čo je v živote skutočne dôležité.

Skúste byť konkrétny, pomôže vám to nájsť správny smer. Všímajte si, ako v určitých situáciách reagujete a aké emócie vo vás vznikajú, lepšie tak pochopíte sami seba a dôvod vašej straty rovnováhy.

Zdieľajte článok aj so svojimi priateľmi.