Kuriér mu priniesol balík. Otvoril ho a uvidel tú najodpornejšiu vec…

Kuriér mu priniesol balík. Otvoril ho a uvidel tú najodpornejšiu vec…

10 septembra, 2022 0 Od Redakcia

Bývalá manželka mi poslala balíček. Odvtedy nemôžem mať vzťah…
S bývalou manželkou sme sa rozišli veľmi ťažko a prechádzali sme jeden súd za druhým, aby sme sa dohodli na majetku a deťoch. Úprimne povedané, bola to moja chyba, v poslednom čase som mal milenky a z domu som urobil hotel.

Nemal som odvahu nájsť správny spôsob, ako jej povedať, že sa chcem rozísť a snažil som sa ju od seba odstrčiť svojím spôsobom, čo sa nakoniec ukázalo ako chyba. Máme dve deti, dávam im výživné, pravidelne sa s nimi stretávam a po štyroch rokoch je všetko v poriadku, až na jednu vec: nemôžem mať vzťah.

Zažil som svoje dobrodružstvá, mal som ženy, ktoré ma chceli, ale nie na nič viac. Posledných pár rokov sa snažím mať vzťah, ale nevychádza mi to. Mal som dva dobré prípady s perspektívnymi vzťahmi a obe dievčatá sa so mnou náhle rozišli bez toho, aby mi povedali prečo, dokonca bez udržiavania formálneho kontaktu.

Hoci nie som zaujatý, ale veľmi verím v Boha, mám podozrenie, že je to preto, lebo moja bývalá manželka mi pred dvoma rokmi uprostred súdneho sporu poslala domov balíček. Kuriér ho priniesol, otvoril som ho a uvidel som tú najnechutnejšiu a najodpornejšiu vec: Ľudské výkaly, na ktorých boli zapichnuté ihly. Samozrejme, že som ho vyhodil.

Nemám dôkaz, že to urobila, ale myslím, že na to netreba veľa rozumu. Môj duchovný vodca mi povedal, že ho nemám vyhadzovať, ale spáliť a že je to čarodejníctvo. Neverím na mágiu, ale pravda je, že odvtedy z nejakého záhadného dôvodu nemôžem mať vzťah, všetci odchádzajú.

Veríte na takéto veci?