Má najväčší zadok na svete, no aj tak by podstúpila operáciu. Aký je váš názor?

Má najväčší zadok na svete, no aj tak by podstúpila operáciu. Aký je váš názor?

13 marca, 2023 0 Od Redakcia

Každý chce dosiahnuť svoju vysnívanú postavu a mnohí neuvažujú ísť pod nôž, aby dosiahli tento cieľ. Ideálny vzhľad je však relatívny, takže každý má inú predstavu o dokonalej telesnej hmotnosti či krásnom chrbte.

Najväčší zadok na svete

Cieľ 24-ročnej Natashe Crown spočiatku neznie až tak vážne, no keď sa ukáže, že súčasná šírka jej zadku je 2 metre a chce ju zväčšiť na 2,5 metra, už je to pre niektorých kauza, obavy. Každý mesiac zje tony pizze a fľaše arašidového masla, aby pribrala. Momentálne váži 116 kg, no na to, aby mohla podstúpiť brazílsku kozmetickú procedúru na zväčšenie zadku, potrebuje pribrať ďalších 25 kg.

Počas operácie sa vaše vlastné tukové tkanivo odobraté z vášho pásu a bokov používa na zväčšenie veľkosti zadku.„Ľudia musia vedieť, že nielen jem, ale aj pravidelne cvičím, aby som si udržala svaly. Cítim sa zdravá. Viem, že mám viac nepriateľov ako fanúšikov. Mám vlastnú webovú stránku, na ktorej aj zarábam.“ hovorí Natasha.

Vysoko riziková operácia

Táto plastická chirurgia má spomedzi estetických operácií najvyššiu úmrtnosť. Ak sa kvapka tuku dostane do krvného obehu, hrozí embólia a v dôsledku toho môže spôsobiť smrť. „Keďže je to môj vlastný tuk, nemôže to byť nebezpečné.“ Hoci má jej rodina z doterajších a budúcich Natašiných operácií obavy, ona svoje rozhodnutie nemieni meniť.

„Keď som bola tínedžerka a moje telo sa začalo meniť a zaobľovať, veľmi sa mi to páčilo. Odvtedy som podstúpila 3 plastiky zadku, zväčšenie pŕs a zväčšenie pier. Milujem svoj veľký zadok. Keď kráčam a cítim, ako sa hýbe, cítim sa veľmi sexy a silná.

Nuž, čo k tomu dodať…