Mamičke sa kvôli jej vzhľadu vyhrážajú sociálkou a urážajú ju, že by nemala byť matkou…

Mamičke sa kvôli jej vzhľadu vyhrážajú sociálkou a urážajú ju, že by nemala byť matkou…

1 marca, 2022 0 Od Redakcia

Sammie-Jo hovorí, že neplánuje zmeniť svoj vzhľad, napriek tomu, že sa na ňu zlomyseľní internetoví trollovia vyhrážajú, že na ňu zavolajú sociálne služby. Žena s „najväčším obočím Británie“ hovorí, že ju urážajú na ulici a dokonca jej povedali, že nie je vhodná na to, aby bola matkou.

Sammie-Jo Hailford z Grimsby si maľuje na masívne obočie už takmer rok a hovorí, že teraz nemá v pláne nič meniť. Táto 27-ročná žena bola trollovaná na internete a smiali sa jej na ulici, ale hovorí, že je dobrá mama a nemá čo skrývať.

Mama na plný úväzok povedala, že nesúhlasí s normami krásy a myslí si, že ľudia by si mali slobodne vybrať vzhľad, ktorý im robí pohodlie.

Dvojnásobná mama pre Daily Star povedala: „Ľudia povedali, že by som nemala byť mamou, a kvôli môjmu obočiu zavolajú na sociálne služby. Na internete je to naozaj extrémne. „Môžu zavolať sociálne služby, pretože nemám čo skrývať. Moje obočie nerozhoduje o tom, či som alebo nie som dobrá matka.“ Sammie-Jo začala používať tekutú linku na zväčšenie obočia asi pred rokom, vysvetlila: „Dnes nie som veľkým fanúšikom štandardov krásy.

Napriek trollingu sa Sammie-Jo snaží využiť svoju platformu na povzbudenie ľudí, aby boli tým, kým chcú byť
„Mám pocit, že ľudia sú sociálne podmienení byť krásni len vtedy, ak sú súčasťou týchto štandardov, a ja s tým jednoducho nesúhlasím a nepáči sa mi to.

„Teraz som vytvorila hashtag s názvom „väčšie obočie“, pretože je to pravda a to hovorím svojim priateľom.“ Sammie-Jo získala viac ako 75 000 sledovateľov na TikTok len za štyri týždne po tom, čo ju priatelia presvedčili, aby sa pripojila k platforme. Povedala, že obočie začalo normálnej veľkosti a postupom času sa pomaly zväčšovalo ako spôsob vyjadrenia.
Povedala, že jej jedinečný vzhľad pritiahol veľa pozornosti mužov, napriek niektorým krutým komentárom od online trollov. Povedala: „Ľudia hovoria, že nemám chlapov, pretože mám veľké obočie, ale to je nesprávne. „V schránke som mala niekoľko listov od mužov, ktorí mi povedali, že som krásna, a povedali, že by so mnou chodili.

„Vždy ako prvé spomínajú obočie, takže možno je tam nejaký fetiš.“

Sammie-Jo povedala, že neznámi ľudia ju teraz často oslovujú na verejnosti a pýtajú sa na jej masívne obočie. Povedala, že väčšina ľudí je priateľská a milá, ale dodala: „Mladšie dievčatá sa mi na ulici smejú, už som to párkrát zažila, ale robia si to medzi sebou.

Aký je Váš názor?