Manžel pracoval niekoľko mesiacov „nadčas“. Na jeho narodeniny sa mu to pekne vypomstilo! Na to teda nikdy nezabudne!

Manžel pracoval niekoľko mesiacov „nadčas“. Na jeho narodeniny sa mu to pekne vypomstilo! Na to teda nikdy nezabudne!

18 marca, 2023 0 Od Redakcia

Cítila som, že ma manžel podvádza, bolo tam niekoľko príznakov. Stále si s niekým písal a usmieval sa alebo sa smial. Keď som sa ho spýtala, komu píše, povedal, že svojej matke. Každý večer sa vracal z práce čoraz neskôr, a keď som sa pýtala jeho kolegov, kedy odišiel z práce, vždy povedali, že pred niekoľkými hodinami. Keď som sa manžela spýtala, čo sa deje, len sa zasmial a povedal, že je v kancelárii.

Má veľa práce, musí pracovať nadčas. Nemala by som sa ho stále vypytovať, pracuje, aby nám nič nechýbalo, mala by som mu za to poďakovať. Poslednou kvapkou bolo, keď išiel o 22.30 kúpiť mlieko a vrátil sa domov o druhej ráno. Teraz som si bola istá, že by sa oplatilo najať si súkromného detektíva. Nič som nepovedala, počkala som na manželove narodeniny, ktoré boli až o niekoľko mesiacov. Mnohí z vás sa možno pýtajú, prečo som musela čakať tak dlho, keď som vedela, že ma podvádza. Pretože som potrebovala dôkazy a musela som si nájsť iné bývanie.

Keď som sa manžela opýtala, ako chce osláviť svoje narodeniny, povedal, že nechce žiadnych hostí, že chce oslavovať len so svojimi kolegami. Medzitým som v skrini našla 1 fľašu šampanského a 2 poháre a urobila som to, čo by na mojom mieste urobila každá žena, odišla som z domu. Manželovi som povedala, že musím odísť do práce mimo mesta. Takže na jeho narodeniny nebudem doma, budem preč niekoľko dní, dokonca mi ho bolo trochu ľúto.

Aby som uskutočnila svoj plán, pozvala som na manželove narodeniny jeho rodičov, sestru a niekoľko priateľov. Povedala som im, že ho chcem prekvapiť tortou a sviečkami. Ako pekne to znie? S pozvanými sme sa stretli pred naším domom o pol deviatej ráno, aby sme manžela prekvapili pred prácou. Nastúpili sme do výťahu ôsmi, a keď sme prišli k našim dverám, otvorila som ich kľúčom. Potichu sme vošli dnu.

Všetci boli prekvapení, vrátane môjho manžela, ktorý sedel za stolom so svojím „nadčasom“, ktorý vyzeral veľmi mladý a vysoký. Moja svokra zhodila tortu, švagriná a svokor začali na manžela kričať. Predstierala som, že som prekvapená, jeho priatelia boli bez slov. Môj teraz už bývalý manžel začal plakať a kričať, čo som urobila. Jeho nová priateľka sa ponáhľala odísť. Ešte v ten istý deň som sa presťahovala do prenajatého bytu, rozvod sa rýchlo vyriešil a teraz môžem konečne žiť šťastný a vyrovnaný život.