Manžel ženy takmer omdlie, keď uvidí ultrazvuk. Sestra sa pozrie na obrazovku a povie: „Pravdepodobnosť je 1 ku 15 miliónom.“

Manžel ženy takmer omdlie, keď uvidí ultrazvuk. Sestra sa pozrie na obrazovku a povie: „Pravdepodobnosť je 1 ku 15 miliónom.“

22 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Narodenie každého dieťaťa je zázrak. Je to jedinečná udalosť a to nielen pre šťastných rodičov. Niektoré pôrody sa však od iných len trochu líšia. Tento pár vždy vedel, že chce rodinu. Krátko po svadbe zistili, že sa čoskoro stanú rodičmi. Nikdy si však nepredstavovali, že ich tehotenstvo bude veľmi výnimočné.

Bethani a Tim Webb spolu chodili dva roky a potom sa vzali. Len o tri mesiace neskôr Bethani otehotnela a tri mesiace na to išli manželia do nemocnice na bežný ultrazvuk. Keď však zdravotná sestra uvidela obraz na ultrazvuku, ani ona ani budúci rodičia neverili vlastným očiam. V Betaninom bruchu boli štyri rovnaké dievčatká. Pravdepodobnosť, že sa tak stane, bola len 1 ku 15 miliónom.

„Nemohla som tomu uveriť, bola som v šoku. Úprimne, myslela som si, že nás oklamali ultrazvukovou technikou,“ povedala Bethani pre CBS News.

Bethani porodila cisárskym rezom v 33. týždni štyri zdravé dievčatá, ktoré dostali mená Abigail, McKayla, Grace a Emily. Ani v jednej z rodín rodičov sa nikdy predtým dvojčatá ani štvorčatá nenarodili a deti boli počaté prirodzenou cestou, pretože pri umelom počatí je vyššia pravdepodobnosť.

Pre manželský pár nebolo ľahké rozlíšiť identické deti. Problém vyriešili tak, že im nalakovali jeden nechtík inou farbou! Starostlivosť o novorodencov nie je len zábava a hry, každodenné úlohy si vyžadujú špeciálne zručnosti. Dievčatá napríklad dostávajú 48 plienok denne! Plienky sú také drahé, že sa manželia niekedy spoliehajú na dary.

Každý týždeň k nim domov prichádzajú dobrovoľníci, aby im pomohli a vďaka zbierke v miestnej komunite si manželia mohli kúpiť väčšie auto.

„Je to úžasné, pretože sami by sme si ho nemohli kúpiť,“ hovorí Bethani.

Teraz rodina žije s Timovou matkou, ktorá zbožňuje svoje vnúčatá. Život je plný prekvapení a tento príbeh je skutočným dôkazom toho, že aj keď sa veci vždy nevyvíjajú podľa plánu, stále môžu byť úžasné.

Zdieľajte tento príbeh, aby ste ostatným pripomenuli, aký krásny môže byť život.