Manželia chceli vrátiť psa späť do útulku, ale boli šokovaní po tom, čo urobil ich pes…

Manželia chceli vrátiť psa späť do útulku, ale boli šokovaní po tom, čo urobil ich pes…

3 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Andrew a Clara už mesiace „pília“ uši svojich rodičov, aby si mohli zaobstarať šteniatko. Ich rodičia sa však obávali, že deti sa o štvornohého kamaráta nebudú vedieť dobre postarať a nakoniec to budú musieť robiť oni…

Nakoniec však Nola a Richard poslúchli prosby svojich detí a vybrali si zvieratko z útulku. Bohužiaľ, neboli dostatočne opatrní a nebrali do úvahy, ako šteniatko, ktoré si priniesli domov z útulku, vyrastie. Šteniatko bolo rozkošné a deti ho pomenovali Patch, veľmi si ho obľúbili a napriek predchádzajúcim obavám rodičov sa oň riadne starali. Patch sa však „rozrástol“.

Rodičia mali pocit, že pes je príliš veľký a že sa im do domu nehodí. Asi neboli príliš veľkými milovníkmi zvierat, pretože sa rozhodli vziať Patcha späť do útulku. Ale skôr, ako to stihli urobiť, ich životy sa radikálne zmenili! Keď sa matka sprchovala v kúpeľni, pes vtrhol do miestnosti, štekal z plných pľúc a vytiahol ju von za zápästie.

Bola vystrašená a nevedela, kde je! Keď sa však spamätala, zacítila dym. Pes ju vyviedol z horiaceho domu a zvyšok rodiny medzitým šťastne unikol. Nola sa dokonca chcela vrátiť do domu po kľúče od auta, ale pes jej to nedovolil, zastavil ju! Zvierací inštinkt bol opäť dokonalý, pretože o niekoľko sekúnd neskôr sa zvnútra domu ozval výbuch, v dôsledku ktorého sa dom prakticky zrútil.

Rodina potom použila peniaze z poistky a úspory na presťahovanie sa do väčšieho domu a ich záchranca išiel samozrejme s nimi a je veľmi milovaný.

Je zaujímavé, že mnohí ľudia si uvedomia, ako nezištne nás psy milujú, až keď sa ocitnú v extrémnych situáciách! Čo si myslíte?