Manželia, ktorí sa spoznali, keď im bolo 12 a 15 rokov, sú manželmi už 75 rokov!

Manželia, ktorí sa spoznali, keď im bolo 12 a 15 rokov, sú manželmi už 75 rokov!

11 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Hovorí sa, že pravá láska nikdy neumiera. Ak je to tak, potom manželia Ralph a Blanche Del Deo z Palm Beach sú ohromujúci pár. Zamilované duo sa prvýkrát stretlo, keď mala Blanche len 12 a Ralph 15 rokov. V tom čase boli ich rodiny na dovolenke v Atlantic City, vďaka čomu sa ich cesty skrížili. Koncom minulého mesiaca, 29. novembra, oslávili 75. výročie svadby.

Podľa EU News sa oslavy výročia Ralpha a Blanche začali minulý utorok kokteilovou párty, na ktorej sa zišlo približne 30 blízkych a dlhoročných priateľov. Včera mali podľa ich dcéry KT Catlin, ktorá s nimi žije, rodinné grilovanie. Zaľúbené hrdličky, ktoré majú teraz 97 a 95 rokov, majú štyri deti, deväť vnúčat, 17 pravnúčat a dve prapravnúčatá. Niektorí údajne pricestovali až z Texasu a New Jersey, aby boli s Ralphom a Blanche v ich výnimočný deň.

V prvých rokoch spoločného života dvojica po boku vystupovala v komunitnom divadle a zároveň pôsobila ako režiséri v Americkom kynologickom klube. „Obaja sme mali radi prírodu. Vždy sme sa len snažili byť optimistickí a myslieť jeden na druhého,“ povedal vo štvrtok Ralph. „Vedela jazdiť na koni lepšie ako ja. Je to úžasné dievča. Je tichá a zdvorilá a taká schopná.“ Manželia, ktorí sa vzali v roku 1947, sa vydali na svadobnú cestu po USA a až do Mexika. Vrátili sa, až keď im došli peniaze.

Ralph spomínal: „Vtedy sme sa rozišli: „Kým sme sa vrátili a začali žiť, poznali sme sa veľmi dobre. Mali sme sa ešte radšej. Boli sme naozaj tím a snažili sme sa ním zostať po celý život.“ Po prvom stretnutí v detstve Ralph a Blanche spočiatku udržiavali vzájomný kontakt písaním listov. Nakoniec Blanche, študentka Duquesne University, pozvala Ralpha na jedno tamojšie podujatie. Keď kráčala po veľkom schodisku, bol „zamilovaný“ a vedel, že sa s ňou chce oženiť, vysvetlila ich dcéra Catlin.

„Milovali sa a boli si navzájom najlepšími priateľmi. Trávili spolu toľko času, koľko len mohli,“ povedala Catlin. „Nie je to tak, že by vždy súhlasili alebo videli veci rovnako. Nemali pred sebou žiadne tajomstvá. Rozprávali sa navzájom.“ Takéto príbehy ma jednoducho zahrejú pri srdci tým najkrajším spôsobom! Som taká šťastná, že táto dvojica je spolu aj po toľkých rokoch stále silná.

Prosím, zdieľajte tento článok na Facebooku, ak ste tiež šťastní, že Ralph a Blanche sú spolu šťastní. Sú dôkazom toho, že pravá láska je večná.