Máte plnšiu spodnú alebo hornú peru? Veľa vám to prezradí!

Máte plnšiu spodnú alebo hornú peru? Veľa vám to prezradí!

30 januára, 2023 0 Od Redakcia

V závislosti od farby očí, tvaru pier, uší alebo nosa má človek rôzne osobnostné črty. Odborníci tvrdia, že to, či je vaša spodná alebo horná pera dominantnejšia alebo výraznejšia, môže vypovedať o vašich osobnostných vlastnostiach.
Vezmime si zrkadlo a pozrime sa, či je naša spodná alebo horná pera výraznejšia, ktorá viac vyniká.

Niektorí ľudia majú napríklad plnšiu hornú peru a tenkú linku na spodnej a naopak. V závislosti od toho máme rôzne osobnostné črty.

1.Ak je vaša horná pera výraznejšia

Ľudia, ktorí sú od prírody obdarení silnejšími hornými perami, sú úprimní a láskaví. Nemá rád ľudí, ktorí nie sú otvorení, úprimní a neustále skrývajú svoje pocity a názory. Sú trochu naivní, pretože predpokladajú, že ľudia sú čestní a dobrotiví. Človek s plnšou hornou perou je veľmi dobrosrdečný a nápomocný. Je veselý a optimistický, každý deň prežíva, akoby to bol posledný deň jeho života. Má veľa priateľov a je veľmi príjemný.

2.Ak je spodná pera výraznejšia

Človek s takouto perou je skutočný čitateľ myšlienok, ktorý vždy odhadne pocity a želania druhých. Je vynikajúci obchodný manažér, logicky uvažujúci a dokáže rýchlo presvedčiť ľudí svojimi racionálnymi argumentmi. Jeho silnou stránkou je písanie, svoje myšlienky často prenáša na papier. Má veľmi dobrú pamäť. Nemá rád veľké skupiny ľudí, takže niekedy môže pôsobiť osamelo, ale rád je sám, keď väčšinu času trávi čítaním a štúdiom. Dokáže okamžite oceniť všetky maličkosti v živote, rád sa zabáva, ale má rád aj rozjímanie a introspekciu.

Kam patríte vy?