Rodičia 7-ročnej dcérky, ktorá „zomrela na asfalte“, sa opäť usmievajú…

Rodičia 7-ročnej dcérky, ktorá „zomrela na asfalte“, sa opäť usmievajú…

28 januára, 2023 0 Od Redakcia

Rodičia sedemročnej dcéry, ktorá „odišla“ po dopravnej nehode v Nice, rok po jej strate prežívajú zázrak života s „darom“ od Boha. Ich malý anjelik, ktorý zmiernil ich bolesť zo straty prvorodenej dcéry, je stvorenie, ktoré sa len usmieva. Dievčatko ukradlo srdce všetkým.

TRAGICKÁ STRATA 7-ROČNÉHO DIEVČATKA

Tragédia je nepredstaviteľná pre jej rodičov, ktorí ju stratili zo dňa na deň. Život malého dievčatka saskončil, keď prechádzalo cez priechod pre chodcov na ulici Petrou Rallis v meste Nikaia a zmietol ho prechádzajúci kamión. Tragická udalosť sa stala, keď sa Panagiota spolu so svojou sesternicou a tetou vracali z pláže, kde si išli zaplávať. Práve vystúpili z autobusu a rozhodli sa prejsť cez priechod pre chodcov, keď nákladné auto nezastavilo a zrazilo dievčatko.

Vodič tvrdí, že dieťa nevidel. Tragická nehoda sa stala 8. júla 2021 tesne pred tým, ako Panagiota dovŕšila sedem rokov. Matka zabitého dieťaťa bola v tom čase tehotná, ale o svojom tehotenstve nevedela. Bohužiaľ, o niekoľko dní neskôr v dôsledku šoku, ktorý utrpela, potratila. O rok neskôr však do ich života vstúpil ich malý anjelik. „Máme nebeské dieťa, dieťa tu na zemi a dušu, ktorú sme stratili,“ povedal zdrvený otec, pričom mal na mysli malú Panagiotu, ktorá zomrela, dievčatko, ktoré im dalo nádej a ich nenarodené dieťa, o ktoré prišli počas tehotenstva.

KEĎ SOM VZALA DIEŤA DO NÁRUČIA, CÍTILA SOM, AKO MA RUKA PANNY MÁRIE DVÍHA HORE

Cítim sa požehnaná pre toto malé stvorenie, povedala matka dieťaťa. „Ale sú chvíle, keď som inde,“ povedala a potvrdila, že v živote sa niekedy bolesť mieša s radosťou. Prezradila, že k rozhodnutiu mať dieťa viedla Panagiotu túžba mať súrodenca. Dieťa nám poslala naša najstaršia dcéra.

Zdieľajte tento dojímavý príbeh aj so svojimi priateľmi a rodinou.