Máte tento problém? Efektívny recept, ktorý zmierňuje bolesť a nielen to!

Máte tento problém? Efektívny recept, ktorý zmierňuje bolesť a nielen to!

6 apríla, 2022 0 Od Redakcia

V posledných rokoch trpí čoraz viac ľudí na neurologické choroby. Pacienti sa často sťažujú na bolesti chrbta, dolnej časti chrbta a zadku. Bolesť môže ísť až k nohám. Ischias – to je veľmi nepríjemné ochorenie spojené s zvieraním a zápalom sedacieho nervu.Toto ochorenie môže byť liečené aj doma. Povieme vám efektívny recept, ktorý nielen zmierňuje bolesť, ale tiež pomôže vám sa zbaviť ischiasu.

Ischias domáca liečba

Útok ischiasu je zvyčajne spôsobená jedným alebo viacerými koreňmi lumbosakrálnej miechy. Ale môže byť tiež spôsobená zovretím sedacieho nervu v dôsledku svalových kŕčov .Tam sú najčastejšie príznaky ochorenia.

PRÍZNAKY ISCHIASU

  1. Akútna bolesť v oblasti zadku, ktorý je zosilnená pri sedení.
  2. Bolesť vystreluje pri pokuse vstať.
  3. Necitlivosť alebo slabosť v nohe.
  4. Akútna bolesť pri chôdzi alebo zmeny sklonu tela.

Aj keď cítite len bolesť mali by ste sa poradiť s lekárom, aby potvrdil diagnózu. Koniec koncov, môžete začať liečiť chorobu, ktorú vôbec nemáte a to nie je dobré. Ak sa chcete zbaviť ischiasu, odporúčame vám pripraviť si tento veľmi užitočný a účinný nápoj.

Zloženie:

  • 4 strúčiky cesnaku
  • 200 ml mlieka
  • med podľa chuti

Príprava:

Olúpte cesnak, dajte do hrnca spolu s mliekom varte na miernom ohni. Keď zmes príde do varu, odstavte z tepla, nechajte mierne vychladnúť a pridajte med.

Pite tento nápoj raz denne a v krátkom čase si všimnete pozitívne zmeny. Tento nápoj vám pomôže pri zápale, a zabráni opuchom. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov môžete použiť špeciálne cviky alebo jogu. Okrem toho si môžete trieť dolnú časť chrbta chrenom, cesnakom alebo cibuľou.

Prajeme vám veľa zdravia!