Matka bez rúk sa stará o svoje dieťa nohami.

Matka bez rúk sa stará o svoje dieťa nohami.

9 apríla, 2022 0 Od Redakcia

Sarah Talbi je vzorom pre mnohých ľudí, pretože je matkou dievčatka, ktoré je vychovávané bez rúk a darí sa jej veľmi dobre! Sarah, ktorá sa narodila bez rúk, prezradila, ako sa prispôsobila materstvu tým, že používa nohy na starostlivosť o svoje dieťa a domácnosť. Je tiež maliarkou.

Sarah žije so svojou rodinou v Bruseli a venuje sa maľbe.

Od narodenia sa naučila žiť bez rúk a je vzorom pre mnohých ľudí, pretože jej postihnutie jej nikdy nezabránilo v dosiahnutí jej snov, napríklad stať sa matkou.

Pomocou nôh varí, oblieka a stará sa o svoju dcéru a dokonca naučila svoje trojročné batoľa, aby ju objalo okolo krku. V jednom rozhovore priznala, že na svojom kanáli na YouTube, kde ukazuje svoje projekty, nikdy nechcela hovoriť o svojom osobnom živote, ale začala tak robiť, keď sa jej mnohí sledovatelia pýtali, aký je jej život matky.

„Ráda ukazujem, že môj život sa nelíši od života ostatných. Moje postihnutie nie je tabu a moja dcéra to chápe. Niekedy ma prekvapuje, ako sa s tým vyrovnáva. Počula som ju hovoriť ‚mama nemá ruky, ale má nohy‘ alebo ‚niektorí ľudia majú ruky a niektorí nie‘.“

Keď sa jej narodila dcéra, prezradila, že sa o ňu veľmi bála starať, ale našťastie jej pomohol manžel. „Teraz má tri roky a dokážem sa o ňu postarať bez akejkoľvek pomoci. Môžeme ísť na prechádzku bez toho, aby niekto musel tlačiť kočík. Je to skutočné šťastie,“ povedala.

Na svojom kanáli na YouTube zdieľala niekoľko videí, na ktorých je vidieť, ako sa stará o svoju dcéru a je naozaj ohromená jej schopnosťami. Hovorí o tom, čo chce svojou osvetovou činnosťou dosiahnuť: „Že byť iný nie je problém a že všetci môžeme žiť život, ktorý sme sa rozhodli žiť. Všetko je možné, ak chceme!“

Zdieľajte túto úžasnú mamu aj s ostatnými.💕