Už nikdy nebudem počuť hlas svojej dcéry, ktorá hovorí: „Mám ťa rada, mami!“ 

Už nikdy nebudem počuť hlas svojej dcéry, ktorá hovorí: „Mám ťa rada, mami!“ 

10 apríla, 2022 0 Od Redakcia

Nasledujúci príbeh verejne zdieľala mama v Katerina Stamatelatos Volunteer Bone Marrow Donors, ktorej vyjadrujeme plnú podporu v jej bolesti.

Bolo to 4/5/2018, keď našej jedinej dcére, nášmu jedinému dieťaťu, ktoré vstúpilo do nášho života veľmi ťažko a naplnilo nás radosťou a svetlom, diagnostikovali difúzny glióm v mozgovom kmeni.

Závažná nevyliečiteľná forma rakoviny, ktorá pomaly odoberá všetky funkcie vášho tela a po utrpení nasleduje smrť.To boli slová lekára v to čierne popoludnie. Môj manžel odpadol, zatiaľ čo ja som sa pozerala na lekára a hovorila som si, že to, čo teraz hovorí, je určite omyl. Ale nemýlil sa. Od tohto dňa sa začala naša Kalvária bez vzkriesenia.

Liečba chemoterapia ožarovanie experimentálna liečba v New Yorku a potom koniec. Odvtedy sa všetko zmenilo, ale hnev ma nikdy neopustí. Úplne som stratila vieru v Boha, keď som sa pozerala, ako deti trpia, plačú a trpia, namiesto toho, aby sa hrali a tešili z daru života.

Ale bez ohľadu na to, koľko hnevu budem mať, už nikdy neuvidím jej sladké oči, ani nikdy nebudem počuť jej hlas, ktorý by mi povedal: mami, milujem ťa, si tá najlepšia mama na svete.

Aj ja ťa milujem, môj anjelik, moja hviezda, môj život!

🙁 ❤️