Matka s rakovinou urobila pre svoju dcéru niečo, čo by jej určite každý závidel

Matka s rakovinou urobila pre svoju dcéru niečo, čo by jej určite každý závidel

22 januára, 2022 0 Od Redakcia

Beth Davisová už takmer dve desaťročia bojuje s najsmrteľnejšou chorobou. S rakovinou. Prvýkrát mu diagnostikovali rakovinu prsníka v roku 2004 a následne v júni 2020 lekári potvrdili, že jeho chorobu spôsobila IV. vstúpil na javisko. Bohužiaľ sa to rozšírilo do zvyšku jeho tela, ale ešte sa nevzdal. Aj v posledných chvíľach svojho života sa snaží pomáhať druhým.

Beth tvrdí, že choroba je len súčasťou jej života, ale nedovolí, aby to rozhodovalo. Nepovažujete sa za objekt s blížiacim sa dátumom vypršania platnosti. Usúdil, že svojej dcére Molly pomôže nájsť dokonalého muža do konca života.

Molly mala 14 rokov, keď utrpenie jej matky začalo rakovinou. Odvtedy svojej mame pomáha so všetkým, čo sa dá.

„LASKAVOSŤ STÚPA A VYŽARUJE Z NEJ. SNAŽÍ SA ZLEPŠIŤ ŽIVOT KAŽDÉHO ČLOVEKA. POVEDALA MOLLY

Matka a dcéra prišli na to, ako zaregistrovať Molly na rande. Ku Wingmanovi . Generálnemu riaditeľovi zoznamky sa príbeh ich dvoch zapáčil a prišiel so skvelým nápadom.

Napísal páru email a ponúkol skvelú príležitosť. Vynašiel to tak, že vystavil Mollyin obraz na jednom z najpopulárnejších miest v USA vo forme billboardu.

„PRI PRÁCI LISTUJEM TISÍCKAMI PROFILOV, A KEĎ SOM NATRAFIL NA BETH A MOLLY, OKAMŽITE SOM SI VŠIMOL, ŽE SÚ TO PÁR, KTORÝM CHCEM POMÔCŤ.“

Molly bola teda vystavená na Time Square v New Yorku tesne pred Silvestrom. Obrázok bol označený ako:

“RANDE S MOJOU DCÉROU”

Plagát sa stal tak populárnym, že si vedľa neho nikto nevšimol plagát popovej hviezdy.

Beth povedala, že veľmi chcela vidieť svoju dcéru pochodovať pred oltárom, ale čas sa kráti. Nie je toho veľa. Konečným cieľom je nájsť niekoho, kto má láskavé, rodinné hodnoty a tvorí spolu dobrý pár. Je si istá, že tam vonku je dokonalý muž. Len to musíte nájsť.

Co si myslis? Napíšte svoje komentáre do komentárov!