Matka šťastne objala svoje novorodené trojčatá, hoci v tom čase ešte netušila, aká tragédia ju čaká.

Matka šťastne objala svoje novorodené trojčatá, hoci v tom čase ešte netušila, aká tragédia ju čaká.

21 júla, 2022 0 Od Redakcia

Casi Rottová porodila trojčatá, ale tragicky zomrela a zanechala svojho manžela samého na výchovu piatich detí. Casi a jej manžel Joey, ktorí už mali dve deti, sa chystali mať ďalšie. Čakala trojčatá. Tehotenstvo chvíľu prebiehalo hladko, ale lekári považovali Casiin pôrod za rizikový a navrhli jej, aby užívala lieky, čo odmietla.

Asher, Levi a Piper sa napokon narodili v 34. týždni. Deti boli pozorované na novorodeneckom oddelení, ich matka sa zrejme zotavila a bola prepustená z nemocnice. Situácia sa stala kritickou o dva dni neskôr. Casi pocítila bodavú bolesť v hrudi a bola prevezená do nemocnice, kde sa zistilo, že má v pľúcach krvnú zrazeninu.

Po niekoľkých dňoch ju lekári prepustili domov, ale až po návšteve predčasne narodených detí. Manželia sa vrátili domov k svojim dvojročnej a šesťročnej dcére. Rodina si na chvíľu vydýchla, ale stav netrval dlho. Po krátkom čase matka opäť pocítila bodavé bolesti v hrudníku a jej manžel ju okamžite odviezol do nemocnice.

Casi stratila v aute vedomie a už sa nikdy neprebrala, lekárom sa nepodarilo zachrániť jej život. Joey opísal svoje pocity. Vôbec to nevyzeralo reálne. Bola to najstrašnejšia chvíľa môjho života.“ Casiina smrť šokovala nielen jej rodinu, ale aj miestnych obyvateľov, ktorí ju poznali a mali radi ako školskú sekretárku.

Casi raz povedala svojmu manželovi, že ak sa jej niečo stane, mala by dať svojim deťom najavo, že ich veľmi miluje.

Joey si v tomto duchu uctieva pamiatku svojej manželky.

Zdieľajte tento príbeh aj so svojimi priateľmi.