Matku dvoch detí vyhodili z lietadla: Dôvod ju poriadne nahneval!

Matku dvoch detí vyhodili z lietadla: Dôvod ju poriadne nahneval!

5 apríla, 2024 0 Od Redakcia

Stanovené pravidlá neplatia len v reštauráciách či hoteloch, ale aj v prípade leteckých spoločností. Každá z nich má určité normy v súvislosti s obliekaním a správaním. Jeden z cestujúcich bol aj z tohto dôvodu vyhodený z lietadla. Ona však zostáva presvedčená, že neurobila nič zlé a nebol dôvod, aby niekoho pobúrila. Harriet Osbornová si užívala dovolenku so svojím priateľom a voľný čas plánovala stráviť v Španielsku.

31-ročná žena nastúpila do lietadla vo veľmi odvážnom tope, ktorý ukazoval celý jej dekolt. Bradavky mala prelepené páskou, ale rozhodne nenechala nič na pobavenie. Na nevhodné oblečenie ju upozornila mladá rodina, ktorá bola na dovolenke aj so svojimi malými deťmi. Letušky preto zasiahli a požiadali dvojnásobnú matku, aby si obliekla niečo iné alebo opustila lietadlo.

Podľa svedkov bolo Harrietino správanie veľmi hrubé a nešetrila vulgarizmami, čo dodnes odmieta. Nakoniec si obliekla sveter pre svojich priateľov, ale ochranka ju aj tak odprevadila späť do letiskovej haly. Mladá žena sa cíti ponížená a pravdepodobne sa pokúsi vec postúpiť na súd. Spolu so svojím priateľom musela zostať v hoteli a kúpiť si novú letenku, pretože ich vyhodili z lietadla.

Aj vy sa však čudujete, prečo matka dvoch malých detí cíti potrebu ukazovať svoje prsia na verejnosti?