Milovali sa od detstva, ale päť minút po svadbe sa stala obrovská tragédia…

Milovali sa od detstva, ale päť minút po svadbe sa stala obrovská tragédia…

30 júla, 2022 0 Od Redakcia

Nikto nežije večne a život letí závratnou rýchlosťou, preto je dôležité využiť každý deň naplno. Mali by sme sa odvážiť snívať a urobiť všetko pre to, aby sa naše sny stali skutočnosťou, pretože nikdy nevieme, kedy príde posledný deň nášho života.

Tragický prípad mladého páru, ktorý nemohol stráviť zvyšok života spolu, ako si to naplánoval, je toho pripomienkou.

Príbeh je o 20-ročnej Rhiannon a 19-ročnom Harleym, ktorí sa milovali od detstva a rozhodli sa sľúbiť si večnú vernosť pred Bohom, kým ich smrť nerozdelí. Žiaľ, stalo sa to príliš skoro, tak skoro, že obaja opustili túto zem päť minút po svadbe.

V nádherný pokojný a slnečný deň išlo všetko podľa plánu, zatiaľ čo budúca nevesta Rhiannon mohla len myslieť na to, aký šťastný bude život s jej láskou Harleym po jej boku. Spomenula si na mnohé nádherné spomienky, ktoré spolu prežili a s nádejou sa tešila na ďalšie, ktoré ich puto len posilnia.

Po tom, čo si mladí manželia povedali svoje sľuby, opustili obradnú miestnosť a zamierili na miesto svadby, aby oslávili svoj zväzok so svojimi blízkymi. Cestou sa však stalo niečo hrozné. Do ich auta narazilo nákladné auto ťahajúce príves, keď odbočovalo na diaľnicu. Vodičovi nákladného auta sa nič nestalo, ale mladomanželia zomreli na mieste nehody.

Svedkami celého incidentu boli rodinní príslušníci, ktorí sledovali svadobné auto. Pre rodičov to bol najbolestivejší okamih ich života, ktorý opísali ako nočnú moru. Ten istý matrikár, ktorý ich sobášil, krátko nato vyhlásil ich smrť… 🙁