Otec zomrel a o 8 mesiacov neskôr sa na jeho hrobe našla záhadná škatuľka. Keď ju dieťa bežalo otvoriť, stalo sa niečo neuveriteľné!

Otec zomrel a o 8 mesiacov neskôr sa na jeho hrobe našla záhadná škatuľka. Keď ju dieťa bežalo otvoriť, stalo sa niečo neuveriteľné!

30 júla, 2022 0 Od Redakcia

Otec Cody Wells mal len 23 rokov, keď sa so svojou rodinou stal účastníkom dopravnej nehody. Pri nehode prišiel o život, ale jeho priateľka a dieťa prežili. Tragédia bola pre nich neznesiteľná. Dvojročný chlapec nechápal, kam odišiel jeho otec, zatiaľ čo mladá matka musela vychovávať svoje dieťa sama.

Takmer každý deň v čase obeda navštevovali otcov hrob. Až kým si jedného dňa na ňom nevšimli záhadnú škatuľu…

Boli Vianoce, prvé sviatky rodiny bez otca. Keď malé dieťa uvidelo škatuľu, rozbehlo sa k nej, aby sa na ňu pozrelo zblízka. Myslelo si, že sa jeho otec vrátil, aby mu dal darček. Darček obsahoval hračky, s ktorými sa chlapček okamžite začal hrať.

Mama by dala čokoľvek, aby sa uistila, že darček je naozaj od Codyho, ale vedela, že to nie je možné. V skutočnosti prekvapenie zanechal rodinný priateľ, ten istý človek, ktorý navrhol náhrobný kameň.

„Je príjemné vedieť, že na svete stále existujú dobrí ľudia, ktorí chcú pomáhať a myslieť na druhých.“ – hovorí matka. Už dávno nebol malý chlapec taký šťastný. Malá ohľaduplnosť dokáže zázraky.

Pre nás to bola len škatuľa na hrobe toho muža, ale pre malého chlapca sa jeho otec na chvíľu vrátil z posmrtného života, aby mu ukázal, že je s ním a bdie nad ním…