Mladý zamestnanec, okrem svojej práce, ukázal aj tú najľudskejšiu tvár…

Mladý zamestnanec, okrem svojej práce, ukázal aj tú najľudskejšiu tvár…

18 septembra, 2023 0 Od Redakcia

Mladý chlapec, technik internetovej spoločnosti, navštívil dom mladej matky kvôli technickej podpore internetu. Tam sa však stretol s chaotickou situáciou a postihnutým dieťaťom. Okrem svojej práce ukázal mladý zamestnanec aj svoju najľudskejšiu tvár.

Matka v liste spoločnosti poďakovala a pochválila tohto muža za to, že prišiel nielen kvôli jednoduchému zákazníckemu servisu, ale aj za to, že…

„Vážená spoločnosť,

dnes prišiel váš technik k nám domov, aby opravil internet. Prechádzal cez neporiadok. Môj malý syn má tri roky. Narodil sa s dvoma zriedkavými poraneniami mozgu a je slepý. Nedokáže nám povedať, čo chce a dnešok bol pre neho veľmi ťažký.

Celé dopoludnie plakal, snažila som sa ho upokojiť, zatiaľ čo som sa musela starať o druhé dieťa, upratovať, umývať riad, prať, kým manžel pracoval. Bol to veľmi náročný deň. Keď prišiel váš technik a začal hovoriť, môj syn sa k nemu rozbehol. „Držal“ sa ho celých 45 minút, ktoré strávil v našom dome a nezdalo sa, že by mu dieťa vadilo. Zamestnal ho, kým som prala. Pre vyčerpanú mamičku to bola obrovská úľava.

Váš technik môže prísť, skontrolovať internet a odísť. Videl však, že je tu väčšia potreba než len modernizácia internetu. Bolo to viac ako zákaznícky servis, bola to ľudskosť. Váš technik si zaslúži zvýšenie platu, povýšenie, čokoľvek. Je mi cťou, že som ho mala vo svojej spoločnosti a nikdy nezabudnem na jeho láskavosť.

Aký úžasný prístup… Podeľte sa o tento príbeh aj s ostatnými.