Otec oživil svoje novorodeniatko po pôrode, keď situácia nabrala nečakaný spád a novorodenec vôbec nereagoval!

Otec oživil svoje novorodeniatko po pôrode, keď situácia nabrala nečakaný spád a novorodenec vôbec nereagoval!

19 septembra, 2023 0 Od Redakcia

Dieťa už bolo na ceste a Alex sa stihla chytiť za hlavu, až keď zobudila svojho vystrašeného manžela, aby jej pomohol. On, viditeľne v panike z predčasného pôrodu svojej ženy, zavolal záchranku, ale ich syn sa príliš ponáhľal, ako neskôr uviedla.

Alex na rozdiel od Tonyho zostala pokojná a vhodne ho usmernila, aby mohol priviesť na svet nového člena rodiny. Situácia však nabrala nečakaný spád, pretože novorodenec vôbec nereagoval! Tony, ktorý bol v telefonickom kontakte so záchranármi, ich okamžite informoval o stave dieťaťa a oni mu poradili, čo má urobiť, aby ho zachránil. Otec mu poskytoval umelé dýchanie, kým sa mu nepodarilo dýchať.

„Alex si v ten deň počínala skvele,“ povedali záchranári na druhej strane linky. „Tony však prekonal sám seba!

Keď zazvonil telefón a on nám oznámil, že jeho manželka čaká doma dieťa, vedeli sme, že musíme zostať s ním aj keď len telefonicky, aby sme mu pomohli. Zlý priebeh pôrodu bol pre nás novou skúsenosťou a snažili sme sa ho správne usmerniť.

Manželia veľmi dobre spolupracovali medzi sebou aj s nami a zachránili svojho novorodeného chlapčeka,“ dodali. Našťastie sa Tony postavil na nohy a situáciu zvládol s rozvahou a odvahou. Len čo svojho syna priviedol späť k životu, prišla sanitka a previezla mamičku s dieťaťom do pôrodnice.

Podeľte sa o tento príbeh aj s ostatnými a mladej rodinke prajeme veľa lásky a zdravia…💕