„Môj brat má Downov syndróm a je najlepším strýkom na svete!“

„Môj brat má Downov syndróm a je najlepším strýkom na svete!“

26 mája, 2023 0 Od Redakcia

Erin Rhodes Johnsonová je mama ako každá iná, lenže svoje deti vychováva s pomocou brata Matta, ktorý má Downov syndróm. Prostredníctvom svojich videí na Tik Toku ukazuje zábery z každodenného života a dúfa, že sa jej podarí zvýšiť povedomie čo najväčšieho počtu ľudí o tých, ktorí majú jednoducho jeden chromozóm navyše.

Miláčik Matt sa veľmi často stará o svoju neter a synovca, malú Louisu a jej brata Dominika. „Môj brat miluje deti a presne vie, čo má robiť, keď je s nimi. Sú ľudia, ktorí ho neberú vážne a myslia si, že niekto musí byť stále s ním. Ale keď sme mu dali príležitosť byť tým opatrovateľom, všetkých prekvapil svojou náklonnosťou. Vychováva a vníma, čo každé dieťa chce. Má veľa lásky na rozdávanie!“ povedala Erin.

A skutočne, ako môžete vidieť, Matt sa hrá so svojimi synovcami ako malé dieťa, kŕmi ich, keď sú hladní a utešuje ich, keď plačú. Napriek krásnym chvíľam a Erininmu ubezpečovaniu však nechýbali zlomyseľné komentáre od niektorých ľudí, ktorí jej hovorili, aby prestala nechávať svoje deti u strýka, pretože im hrozí nebezpečenstvo.

Erin ich však zahnala slovami: „Moje deti sú v bezpečí v náručí svojho strýka. Vedia, že ich bude vždy milovať a chrániť. Nevidia človeka s Downovým syndrómom, ale svojho strýka, ktorý sa s nimi hrá a zbožňuje ich.“

Podeľte sa o tento krásny článok aj so svojimi priateľmi a rodinou.