Môj bývalý manžel mi tajne zužoval oblečenie, aby mi nesadlo. Nemohla som tomu uveriť…

Môj bývalý manžel mi tajne zužoval oblečenie, aby mi nesadlo. Nemohla som tomu uveriť…

22 januára, 2024 0 Od Redakcia

Volám sa Mary a som rozvedená s dvoma deťmi.

Dôvod rozvodu: Neznesiteľná žiarlivosť môjho manžela.

Bol taký žiarlivý, že v jednom období mi z ničoho nič začalo byť oblečenie… tesné. Cvičila som, starala som sa o svoje telo a vo všeobecnosti som nepribrala. Prekvapilo ma, že mi zrazu nesedí oblečenie. Kým som nezistila, čo sa deje, bola som rozzúrená.

Jedného dňa, keď som išla do skladu po nejaké veci, objavila som tašku so svojím oblečením. Prekvapilo ma to, pretože si nepamätám, že by som ich sama sťahovala. Pri otváraní tašky som našla účtenku od krajčíra zo susedstva, ktorá bola vystavená len pred dvoma týždňami.

Nikdy som nebola u krajčíra, aspoň nie za posledné tri mesiace. Keď som mu zavolala, bola som šokovaná.

Môj bývalý manžel k nemu každých pár týždňov nosil moje oblečenie a žiadal ho, aby mi ho zúžil. Dôvod? Nechcel, aby som nosila mini, priliehavé nohavice a šortky a snažil sa ma prinútiť, aby som ich takto prestala nosiť. Po hádke s krajčírom, ktorý ma nikdy neinformoval, som prišla domov a začalo peklo.

Bola to posledná kvapka a ja som okamžite podala žiadosť o rozvod. Nielen preto, že ma nerešpektoval ako človeka a správal sa takýmto chorým spôsobom, ale aj preto, že zajtra môže niečo podobné urobiť našim dcéram a to nedovolím.

Neznášajte také hlúposti a 100 rokov nezdravého manželstva na chrbte!