Môj manžel s tromi deťmi sa rozhodol, že sa chce rozviesť, ale nečakal, čo urobím!

Môj manžel s tromi deťmi sa rozhodol, že sa chce rozviesť, ale nečakal, čo urobím!

23 februára, 2024 0 Od Redakcia

Príbeh je o páre s tromi deťmi. Manželia sa vzali z lásky, ale ich manželstvo sa rozpadlo a manžel sa chcel rozviesť. Odhodil rodinný život kvôli mladšej a krajšej žene. Manželka reagovala na manželovo oznámenie pokojne. Manžel tomuto postoju veľmi nerozumel, ale manželka mu to vysvetlila.

Chceš sa rozviesť? Dobre, musíme vyriešiť výživné na dieti.

Samozrejme, že áno, odpovedal, povedzte mi, koľko peňazí potrebuješ.

Nemusíš mi dávať peniaze, povedala, deti zostanú u teba, lebo to bude pre ne pohodlnejšie, škôlka je blízko.

Odsťahujem sa k rodičom na vidiek, budem pracovať a platiť ti výživné, budem ich navštevovať cez víkendy a raz týždenne ich budem vyzdvihovať zo škôlky, deti by nemali trpieť kvôli nášmu rozhodnutiu. Nemôžem ich vziať so sebou na vidiek.

Manžel už ľutoval, že sa chcel rozviesť, snažil sa manželku presvedčiť, aby zostala, ale ona bola neoblomná. Vzala si svoje veci a presťahovala sa k rodičom na vidiek. Mužova mladá priateľka už nepotrebovala muža s tromi deťmi, keď zistila, že deti nezostávajú s matkou, opustila ho.

Slobodný otec troch detí nemal čas sťažovať sa na to, aký je život ťažký, musel sa veľa učiť, vodiť deti do škôlky a zabezpečovať im stravu. Matka detí dodržala svoje slovo, pracovala v dvoch zamestnaniach, aby mohla platiť výživné a navštevovala deti cez víkendy.

V krátkom čase sa jej život usporiadal. S deťmi sa presťahovala do nového bytu. A otec si žije svoj vlastný život, z času na čas ich navštívi. Možno chápal zodpovednosť za výchovu detí.

Zdieľajte tento príbeh aj s ostatnými.