„Moja žena opustila mňa a naše 4 deti pre tínedžera, ktorý žil so svojou mamou a otcom“…

„Moja žena opustila mňa a naše 4 deti pre tínedžera, ktorý žil so svojou mamou a otcom“…

1 marca, 2023 0 Od Redakcia

Otec, ktorý bol ženatý so svojou láskou z detstva a mal s ňou štyri deti, nemohol byť so svojím dokonalým životom spokojnejší. Keď však jeho manželka išla na vianočný večierok v práci, jeho rodina sa navždy zmenila.

Štvornásobný otec, ktorého žena opustila kvôli dospievajúcemu chlapcovi, ktorý stále žil s rodičmi, rozprával o svojom zlomenom srdci po tom, čo zostal ako slobodný otec.

David, ktorý anonymne porozprával svoj príbeh denníku The Sun, povedal, že nový partner jeho bývalej manželky je od neho o 17 rokov mladší, čo mu spôsobilo obrovskú bolesť. Hovorí, že v roku 2017 bol jeho život „dokonalý ako z knihy rozprávok“ a bol šťastne ženatý so svojou detskou láskou Daisy. Dvojica, ktorá sa do seba zaľúbila vo veku 18 rokov, sa k sebe presťahovala vo veku 20 rokov. Prvé dieťa mali v 23. a mali ďalšie tri.

Boli spolu 18 rokov a manželmi takmer desať rokov. Aj keď priznáva, že život bol stresujúci pri štyroch deťoch, stále bol veľmi zamilovaný. David však povedal, že keď sa vrátil domov z pracovnej cesty, jeho šťastie bolo otrasené. Potom, čo vzal svoju manželku na rande a vycítil, že niečo nie je v poriadku, povedal, že mu povedala, že ho miluje a má ho rada, ale v ich manželstve nebola šťastná.

David si spomenul na bolesť z počutia týchto slov a povedal: „Nikdy predtým som nepocítil fyzickú bolesť z niečoho podobného.“

Daisy vysvetlila, že David s ňou netrávil dostatok času. Zatiaľ čo on preberal iné povinnosti vrátane futbalového trénera za tím ich syna, guvernéra školy a člena miestneho zastupiteľstva. Takže na druhý deň, v zúfalej snahe udržať svoje manželstvo pohromade, sa vzdal všetkých svojich ďalších povinností.

Niekoľko nasledujúcich mesiacov sa pár snažil na veciach pracovať, no v rozhovore s Daisy sa stále objavovalo jedno meno. V tom čase David na to veľmi nemyslel. Keď však Daisy po troch mesiacoch odišla na vianočný večierok z práce a povedala, že ostane u kamarátky, David mal z toho zlý pocit. Priznáva, že urobil niečo, na čo „nie je hrdý“ ale skontroloval jej polohu v aplikácii a uvedomil si, že bola v Premier Inn.

Keď sa manželky spýtal, prečo je v hoteli, tvrdil, že zložila telefón a na ostatné hovory neodpovedala.

O niekoľko hodín neskôr zavolala späť a priznala sa, že išla do hotela s učňom. Keď sa na druhý deň vrátila, povedala mu, že chce byť „mladá a slobodná“. David hovorí, že požiadal svoju manželku, aby odišla a hoci mu to zlomilo srdce, začal rozvodový proces. Daisy medzitým našla nový domov oddelene od svojho nového milenca, ktorý v tom čase ešte býval s jeho rodičmi.

David hovorí, že cez noc sa stal slobodným otcom a hoci sa snažil pokračovať, vedel, že už niet cesty späť.

Hoci robil všetko, čo bolo v jeho silách aby sa posunul ďalej, David hovorí, že bolo ťažké vedieť, že si jeho manželka vybrala oveľa „mladší model“, ktorý bol v živote neskúsený. „Bolo to dosť ponižujúce,“ napísal.

Napriek vekovému rozdielu sú Davidova bývalá a jej milenec stále spolu a teraz má okolo 24 rokov – len o šesť rokov viac ako ich najstaršia dcéra. Hovorí však, že jeho bývalá si stále zaslúži, aby ju ich deti rešpektovali a preto ju pred nimi nikdy neosočoval. David tiež začal znova randiť a teraz je na ceste k zotaveniu sa z rozchodu.

Povedal: „Toto ma skoro zlomilo, ale teraz som už v poriadku a začínam odznova.“