Muž počul v noci z kúpeľne krik manželky. Keď vošiel, neveril vlastným očiam…

Muž počul v noci z kúpeľne krik manželky. Keď vošiel, neveril vlastným očiam…

13 mája, 2022 0 Od Redakcia

Život nám často prináša prekvapenia, niektoré väčšie ako iné. Pre Jasona a jeho manželku Dimitty Bonnetovú to bol šok, ktorý zmenil ich život zo dňa na deň. Štyridsaťdvaročný Jason a dvadsaťosemročná Dimitty mali pocit, že sú vo svojom živote na dobrom mieste.

Austrálsky pár mal už dve nádherné deti, Natea a Darci, dobrý rodinný život a kariéru a nemali v úmysle nič meniť.

Podobne ako mnohé páry na celom svete aj Bonnetovci boli so svojimi dvoma deťmi spokojní a o ďalších neuvažovali. Svoj život považovali za úplný a vedome sa prestali snažiť o rozšírenie rodiny. Ale niektoré veci jednoducho nejdú podľa plánu.

Spočiatku všetko normálne…

Začiatkom roka 2022 sa Dimitty zranila počas rugbyového zápasu. Urobili jej röntgenové vyšetrenie a nič nezvyčajné sa nezistilo. Potom sa začal proces jej uzdravovania. Počas liečenia sa Dimitty venovala sedavejšiemu zamestnaniu ako zvyčajne a následne začala priberať. Nijako zvlášť ju to však netrápilo.

„Moja váha celý život kolísala, takže keď som pribrala pár kíl, nič som si z toho nerobila,“ povedala.  Niekoľko týždňov po zranení a röntgenovom vyšetrení sa Dimitty rozhodla urobiť si tehotenský test, hoci jej menštruácia prichádzala pravidelne. Vyšiel negatívne.

Šokujúci objav

Dňa 26. februára 2022, len mesiac po negatívnom tehotenskom teste, sa Dimitty cítila zle v oblasti brucha. Rozhodla sa dať deti spať a aj ona sa na noc uložila do postele. Okolo jednej hodiny v noci sa však zobudila od bolesti. „Bolo to, akoby som veľmi potrebovala na toaletu, ale nebola som schopná ísť,“ povedala.

„Bolesť sa začala zhoršovať, tak som sa rozhodla osprchovať, aby som sa cítila lepšie.“

Keďže Jason spal, rozhodla sa sprchovať pri zhasnutom svetle, aby ho nezobudila.

Počas sprchovania zrazu dostala chuť zatlačiť a tak to urobila. V nasledujúcich neskutočných sekundách zistila, že v ruke drží hlavičku dieťaťa. Úplne šokovaná, omámená a zmätená sa dokázala v sprche posadiť. Pokračovala v tlačení a o niekoľko minút neskôr zistila, že v náručí drží maličkého novorodeného chlapčeka.

Zakričala na manžela, ktorý rýchlo prišiel do kúpeľne a rozsvietil svetlo. Netreba dodávať, že keď videl svoju ženu sedieť v sprche celú od krvi s novorodencom v náručí, pomyslel si, že sa mu to musí zdať. V panike rýchlo zavolal záchranku, ktorá bola na mieste asi o 15 minút. Záchranári pomohli Dimitty porodiť placentu a potom rodinu odviezli do nemocnice.

Privítanie prekvapenia

Dimitty a nový prekvapený člen rodiny Bonnetovcov strávili nasledujúcich 24 hodín pod dohľadom v nemocnici Campbelltown v Novom Južnom Walese. Mama aj bábätko sa dobre zotavili a čoskoro boli poslaní domov. „Bol to taký obrovský šok, že prvých pár dní je trochu rozmazaných,“ povedala Dimitty.

Dimitty a Jason sa rozhodli pomenovať svoje nové dieťa po Jasonovom dedkovi, Harvey Eric Berry Timmins. „Trvalo nám asi 24 hodín, kým sme mu vymysleli meno, ale vybrali sme Harveyho po Jasonovom dedkovi, ktorý je naozaj výnimočný,“ povedala Dimitty.

Zo štyroch sa stane päť

Keď boli v nemocnici, Dimitty a Jason sa cez Facetime spojili s Harveyho starším bratom a sestrou Natom a Darci, aby im oznámili veľkú novinu. Obe deti boli nadšené, pričom Darci bola obzvlášť nadšená. „Moje staršie deti boli veľmi nadšené, keď sme im to povedali, najmä dcéra, pretože vždy chcela byť veľkou sestrou,“ povedala Dimitty. „Je taká starostlivá a svoju novú úlohu prijala naozaj dobre.“

Rodina a priatelia páru boli po Harveyho nečakanom narodení veľmi nápomocní a spoločne sa snažili zabezpečiť, aby päťčlenná rodina mala všetko, čo v takom krátkom čase potrebovala. „Všetci naši rodinní príslušníci a priatelia nás veľmi podporili, pretože sme vôbec neboli pripravení. V skutočnosti sme mesiac predtým vyhodili všetky naše staré veci pre bábätko.

„Ale všetci sa spojili, aby sme mali pre neho kočík, oblečenie, plienky a postieľku,“ povedala Dimitty. Dimitty a celá rodina sa predovšetkým veľmi tešia zo svojho nečakaného, ale neuveriteľného nového požehnania. „Je to také úžasné bábätko a cítime sa veľmi šťastní, že nám pribudlo do rodiny, aj keď to bol spočiatku dosť veľký šok,“ povedala Dimitty.

V našich životoch trávime toľko času plánovaním vecí a predsa tu máme príbeh, ktorý dokazuje, ako veľmi sa veci môžu nečakane a nanajvýš náhle zmeniť.

Podeľte sa o príbeh rodiny Bonnetovcov a zablahoželajte im k ich nečakanému uzlíčku radosti!💕